28 Віршів з Біблії про віру

У посланні Євреям 11:1 сказано: «А віра то підстава сподіваного, доказ небаченого». Імовірно, жодна інша складова християнського життя не є важливішою за віру. Ми не можемо її купити, продати або поділитися з кимось. Отже, що таке віра та яку роль вона відіграє в християнському житті?
Віра – це не те, що ми викликаємо в собі самі; ми з нею не народжуємося і вона не є результатом вивчення чи прагнення до духовного. В Ефесянам 2:8-9 написано, що Бог дає віру як дар, а не тому, що ми заслужили чи гідні її. Вона не від нас, а від Господа. Ми не можемо домогтися її силою чи зробити вибір на її користь. Вона просто дана нам Богом разом із Його благодаттю та милосердям, згідно з Його святим планом і цілями; завдяки цьому вся слава належить Йому.
Вірити означає покладатися на єдиного, істинного Бога, фактично не бачачи Його.
28 Віршів з Біблії про віру

 1. Марка 11:24 – «Через це говорю вам: Усе, чого ви в молитві попросите, вірте, що одержите, і сповниться вам».
 2. Римлян 10:17 – «Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове».
 3. Матвій 17:20 – «А Він їм відповів: Через ваше невірство. Бо поправді кажу вам: коли будете ви мати віру, хоч як зерно гірчичне, і горі оцій скажете: Перейди звідси туди, то й перейде вона, і нічого не матимете неможливого!».
 4. Ефесянам 2:8 – «Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий».
 5. 2 Коринтян 5:7 – «Бо ходимо вірою, а не видінням».
 6. Якова 2:17 – «Так само й віра, коли діл не має, мертва в собі!».
 7. Галатам 2:20 – «І живу вже не я, а Христос проживає в мені. А що я живу в тілі тепер, живу вірою в Божого Сина, що мене полюбив, і видав за мене Самого Себе».
 8. Євреїв 11:6 – «Догодити ж без віри не можна. І той, хто до Бога приходить, мусить вірувати, що Він є, а тим, хто шукає Його, Він дає нагороду».
  28 Віршів з Біблії про віру
 9. Римлянам 4:20-21 – «І не мав сумніву в обітницю Божу через недовірство, але зміцнився в вірі, і віддав славу Богові, і був зовсім певний, що Він має силу й виконати те, що обіцяв».
 10. 1 Петра 1:8-9 – «Ви Його любите, не бачивши, і віруєте в Нього, хоч тепер не бачите, а вірувавши, радієте невимовною й славною радістю, бо досягаєте мети віри вашої спасіння душам».
 11. Євреїв 10:23 – «Тримаймо непохитне визнання надії, вірний бо Той, Хто обіцяв».
 12. Римлянам 1:17 – «Правда бо Божа з’являється в ній з віри в віру, як написано: А праведний житиме вірою».
 13. Римлянам 3:28 – «Отож, ми визнаємо, що людина виправдується вірою, без діл Закону».
 14. Євреїв 11:11 – «Вірою й Сара сама дістала силу прийняти насіння, і породила понад час свого віку, бо вірним вважала Того, Хто обітницю дав».
 15. Луки 17:6 – «А Господь відказав: Коли б мали ви віру, хоч як зерно гірчичне, і сказали шовковиці цій: Вирвися з коренем і посадися до моря, то й послухала б вас!».
 16. 1 Коринтян 2:5 – «Щоб була віра ваша не в мудрості людській, але в силі Божій!».
 17. Якова 1:6 – «Але нехай просить із вірою, без жодного сумніву. Бо хто має сумнів, той подібний до морської хвилі, яку жене й кидає вітер».
  28 Віршів з Біблії про віру
 18. 1 Тимофія 6:12 – «Блаженна людина, що витерпить пробу, бо, бувши випробувана, дістане вінця життя, якого Господь обіцяв тим, хто любить Його».
 19. Римлянам 12:3 – «Через дану мені благодать кажу кожному з вас не думати про себе більш, ніж належить думати, але думати скромно, у міру віри, як кожному Бог наділив».
 20. Євреїв 11:30 – «Вірою впали єрихонські мури по семиденнім обходженні їх».
 21. 1 Коринтян 16:13 – «Пильнуйте, стійте у вірі, будьте мужні, будьте міцні».
 22. Від Матвія 9:22 – «Ісус, обернувшись, побачив її та й сказав: Будь бадьорою, дочко, твоя віра спасла тебе! І одужала жінка з тієї години».
 23. Галатам 3:26 – «Бо ви всі сини Божі через віру в Христа Ісуса!».
 24. 2 Коринтян 4:18 – «Коли ми не дивимося на видиме, а на невидиме. Бо видиме дочасне, невидиме ж вічне!».
 25. 1 Петра 5:9 – «Противтесь йому, тверді в вірі, знавши, що ті самі муки трапляються й вашому братству по світі».
 26. Римлянам 14:23 – «А хто має сумнів, коли їсть, буде осуджений, бо не робить із віри, а що не від віри, те гріх».
 27. 1 Івана 5:4 – «Бо кожен, хто родився від Бога, перемагає світ. А оце перемога, що світ перемогла, віра наша».
 28. Псалом 37:5 – «Віддай свою дорогу Господеві, надійся на Нього, і Він діятиме».

28 Віршів з Біблії про віру
Ці вірші з Біблії підкреслюють важливість віри в різних аспектах нашого життя, заохочуючи нас довіряти Богові та Його обітницям.
Без демонстрації віри й довіри Богові ми не маємо місця поруч із Ним. Ми переконані в Його існуванні завдяки вірі. У більшості людей є туманне уявлення про те, яким є Господь, але їм не вистачає поваги, необхідної, щоб Він посів особливе місце в їхньому житті. Цим людям бракує істинної віри, необхідної для вічних стосунків із Богом, Який любить їх. Іноді нам може бракувати віри, проте, оскільки це Божий дар Його дітям, іноді Він дає випробування, аби підтвердити реальність нашої віри, а також зміцнити її. Тому Яків радить нам вважати це за «повну радість», бо випробування нашої віри дають терпеливість, і ми зростаємо в ній, надаючи докази того, що наша віра є реальною (Якова 1:2-4).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *