20 Віршів з Біблії про Боже спасіння

Ми — грішники, Бог — праведний, тому нам необхідне прощення, спасіння від покарання за наші гріхи. Ми мусимо шукати відповіді на питання: «Що мені робити, щоб спастися?»(Дії 16:30-31).
Спасіння приходить до нас через Його Сина Ісуса Христа, бо Він помер за нас. Біблія ясно викладає нам дві істини:
–  Христос прийшов, щоб спасти грішників (Матвія 1:21).  Божий Син — вічний, і Він рівний Отцю і Святому Духу. Він став Людиною, щоб кожному подарувати спасіння: (Івана 3:16-17), (Марка 10:45), (Матвія 9:12-13), (Івана 10:11,15-18).
–  Христос приготував це спасіння Своєю смертю і воскресінням. Христос добровільно помер на хресті, зайнявши наше місце, і постраждав за наші провини. Він був жертвою за всі людські гріхи. Весь тягар Божого суду впав на Христа і Він повністю задовільнив праведний Божий гнів, призначений для покарання грішників, ставши жертвою за нас. Бог показав, що Він прийняв жертву Христа, коли воскресив Його з мертвих і посадив на небесах праворуч Себе: (1 Коринтянам 15:1-4), (2 Коринтянам 5:21), (1 Петра 2:24), (Ісая 53:5), (Римлянам 5:6-9), (Дії 10:4-12,5:31,17:31).
20 Віршів з Біблії про Боже спасіння

 1. Іоана 3:16 – «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне».
 2. Дії 4:12 – «І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали».
 3. Римлянам 10:13 – «Бо кожен, хто покличе Господнє Ім’я, буде спасений».
 4. Ефесянам 2:8-9 – «Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий, не від діл, щоб ніхто не хвалився».
 5. 2 Коринтян 5:17 – «Тому то, коли хто в Христі, той створіння нове, стародавнє минуло, ото сталось нове!».
 6. Римлянам 6:23 – «Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!».
 7. Іван 3:17 – «Бо Бог не послав Свого Сина на світ, щоб Він світ засудив, але щоб через Нього світ спасся».
 8. Римлянам 10:9-10 – «Бо коли ти устами своїми визнаватимеш Ісуса за Господа, і будеш вірувати в своїм серці, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся, бо серцем віруємо для праведности, а устами ісповідуємо для спасіння».
 9. Ефесянам 2:8 – «Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий».
 10. Луки 19:10 – «Син бо Людський прийшов, щоб знайти та спасти, що загинуло!».
  20 Віршів з Біблії про Боже спасіння
 11. Іван 1:12 – «А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його».
 12. Матвій 16:25 – «Бо хто хоче спасти свою душу, той погубить її, хто ж за Мене свою душу погубить, той знайде її».
 13. Римлянам 5:1 – «Отож, виправдавшись вірою, майте мир із Богом через Господа нашого Ісуса Христа».
 14. 2 Петра 3:9 – «Не бариться Господь із обітницею, як деякі вважають це барінням, але вас довготерпить, бо не хоче, щоб хто загинув, але щоб усі навернулися до каяття».
 15. Римлянам 1:16 – «Бо я не соромлюсь Євангелії, бо ж вона сила Божа на спасіння кожному, хто вірує, перше ж юдеєві, а потім гелленові».
 16. Ефесянам 2:4-5 – «Бог же, багатий на милосердя, через Свою превелику любов, що нею Він нас полюбив,і нас, що мертві були через прогріхи, оживив разом із Христом, спасені ви благодаттю».
 17. Филип’ян 2:12 – «Отож, мої любі, як ви завжди слухняні були не тільки в моїй присутності, але значно більше тепер, у моїй відсутності, зо страхом і тремтінням виконуйте своє спасіння».
 18. 1 Коринтян 1:18 – «Бож слово про хреста тим, що гинуть, то глупота, а для нас, що спасаємось, Сила Божа!».
 19. Ефесянам 1:7 – «Що маємо в Ньому відкуплення кров’ю Його, прощення провин, через багатство благодаті Його».
 20. Івана 14:6 – «Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене».

20 Віршів з Біблії про Боже спасіння
Як ми можемо знати, що дійсно є спасенними людьми? Ми можемо це знати тому, що Бог однозначно виявив це у Своєму Слові, показавши, що кожна людина, яка вірить в Його Сина, отримала прощення своїх гріхів.
Прийде день, коли ми звільнимось від присутності гріха. Це буде тоді, коли повернеться Христос. Він воскресить померлих, що вірили в Нього, і змінить живих віруючих так, щоб вони не побачили смерті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *