15 віршів з Біблії про гріх заздрості

Кожен гріх є проти Божої заповіді любові. Особливо це стосується гріха заздрості, який в основі порушує заповідь любові до ближнього. Замість того, щоб радіти з певного матеріального, духовного чи морального добра, яким володіє ближній, заздрість спричинює внутрішній дискомфорт і незадоволення. Щобільше, заздрість часто веде до ненависті й чисельних загроз для соціального оточення.

15 віршів з Біблії про гріх заздрості

1. Якова 3:16 – «Бо де заздрість та сварка, там безлад та всяка зла річ!».

2. Галатам 5:26 – «Не будьмо чванливі, не дражнімо один одного, не завидуймо один одному!».

3. Приповісті 14:30 – «Лагідне серце життя то для тіла, а заздрість гнилизна костей».

4. 1 Коринтян 13:4 – «Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається».

5. Приповісті 23:17 – «Нехай серце твоє не завидує грішним, і повсякчас пильнуй тільки страху Господнього».

6. Якова 3:14 – «Коли ж гірку заздрість та сварку ви маєте в серці своєму, то не величайтесь та не говоріть неправди на правду».

7. 2 Коринтян 12:20 – «Я ж боюся, щоб, прийшовши, не знайшов вас такими, якими не хочу, і щоб мене не знайшли ви таким, якого не хочете, хай не будуть між вами суперечка, заздрість, гніви, обмани, свари, нашепти, пихи, безладдя».

8. Римлянам 13:13 – «Як удень, поступаймо доброчесно, не в гульні та п’янстві, не в перелюбі та розпусті, не в сварні та заздрощах».

15 віршів з Біблії про гріх заздрості

9. Вихід 20:17 – «Не жадай дому ближнього свого, не жадай жони ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!».

10. Дії 8:23 – «Бо я бачу, що ти пробуваєш у жовчі гіркій та в путах неправди».

11. Псалом 37:1-3 – «Нехай нас не охоплює заздрість і ревнощі до тих, хто досягає успіху в своїх дорогах, але шукаймо Господа і Його праведності».

12. Приповісті 24:1 – «Не завидуй злим людям, не бажай бути з ними».

13. Ефесянам 4:25-26 – «Тому то, неправду відкинувши, говоріть кожен правду до свого ближнього, бо ми члени один для одного. Гнівайтеся, та не грішіть, сонце нехай не заходить у вашому гніві».

14. 2 Коринтян 11:2  – «Бо я ревную до вас ревнощами Божими, я обіцяв вас одному чоловікові, Христові, щоб представити вас йому як чисту діву».

15. Приповісті 23:17 – «Нехай серце твоє не заздрить грішникам, але будь завжди ревним про страх Господній».

15 віршів з Біблії про гріх заздрості

Аби боротися із заздрістю, нам необхідно ставати більше схожими на Ісуса й менше – на себе. Ми можемо пізнати Його за допомогою вивчення Біблії, молитви та спілкування зі зрілими віруючими.

 Римлянам 14:19  – «Тому давайте докладемо всіх зусиль, щоб зробити те, що веде до миру та взаємного напучення».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *