21 Вірш з Біблії про випробування

Чому добрий і люблячий Господь допускає, щоб ми переживали випробування? Адже якщо Він любить нас, то має оберігати від усього цього. Зрештою, хіба любити для Нього не означає робити наше життя якомога легшим і зручнішим? Насправді, ні. Біблія чітко навчає, що Бог любить тих, хто є Його дітьми, і робить так, що їм «усе допомагає на добре» (Римлянам 8:28). Тому це має означати, що випробування й нещастя, які Він допускає в нашому житті, є частиною цієї обітниці – що все допомагатиме на добре. Отже, віруючий має вбачати божественну мету навіть у труднощах.
21 Вірш з Біблії про випробування

 1. Якова 1:2-4 – «Майте, брати мої, повну радість, коли впадаєте в усілякі випробовування, знаючи, що досвідчення вашої віри дає терпеливість. А терпеливість нехай має чин досконалий, щоб ви досконалі та бездоганні були, і недостачі ні в чому не мали».
 2. Римлянам 8:18 – «Бо я думаю, що страждання теперішнього часу нічого не варті супроти тієї слави, що має з’явитися в нас».
 3. 1 Петра 1:6-7 – «Тіштеся з того, засмучені трохи тепер, якщо треба, всілякими випробовуваннями, щоб досвідчення вашої віри було дорогоцінніше за золото, яке гине, хоч і огнем випробовується, на похвалу, і честь, і славу при з’явленні Ісуса Христа».
 4. Івана 16:33 – «Це Я вам розповів, щоб мали ви мир у Мені. Страждання зазнаєте в світі, але будьте відважні: Я світ переміг!».
 5. 2 Коринтян 4:17 – «Бо теперішнє легке наше горе достачає для нас у безмірнім багатстві славу вічної ваги».
 6. Ісая 41:10 – «Не бійся, з тобою бо Я, і не озирайсь, бо Я Бог твій! Зміцню Я тебе, і тобі поможу, і правицею правди Своєї тебе Я підтримаю».
 7. Псалом 23:4 – «Хоч би й піду я долиною смертної тіні, не буду боятися зла, бо Ти зі мною, Твоя палиця й Твій жезл — вони потішають мене».
  21 Вірш з Біблії про випробування
 8. 1 Петра 5:10 – «А Бог усякої благодаті, що покликав вас до вічної слави Своєї в Христі, нехай Сам удосконалить вас, хто трохи потерпів, хай упевнить, зміцнить, уґрунтує».
 9. Филип’янам 4:13 – «Я все можу в Тім, Хто мене підкріпляє, в Ісусі Христі».
 10. 1 Коринтянам 15:57 – «А Богові дяка, що Він Господом нашим Ісусом Христом перемогу нам дав».
 11. Псалом 119:71 – «Добре мені, що я страждав, щоб я навчився Твоїх постанов».
 12. Римлянам 5:3-4 – «І не тільки нею, але й хвалимося в утисках, знаючи, що утиски приносять терпеливість, а терпеливість досвід, а досвід надію».
 13. 2 Тимофія 3:12 – «Та й усі, хто хоче жити побожно у Христі Ісусі, будуть переслідувані».
 14. 2 Коринтян 12:9-10 – «І сказав Він мені: Досить тобі Моєї благодаті, бо сила Моя здійснюється в немочі. Отож, краще я буду хвалитись своїми немочами, щоб сила Христова вселилася в мене. Тому любо мені перебувати в недугах, у прикростях, у бідах, у переслідуваннях, в утисках через Христа. Коли бо я слабий, тоді я сильний».
  21 Вірш з Біблії про випробування
 15. Матвія 11:28-30 – «Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм».
 16. 1 Коринтян 10:13 – «Досягла вас спроба не інша, тільки людська; але вірний Бог, Який не попустить, щоб ви випробовувалися більше, ніж можете, але при спробі й полегшення дасть, щоб знести могли ви її».
 17. Повторення Закону 8: 2-3 – «І будеш пам’ятати всю ту дорогу, що Господь, Бог твій, вів тебе нею по пустині ось уже сорок літ, щоб упокорити тебе, щоб випробувати тебе, щоб пізнати те, що в серці твоїм, чи будеш ти держати заповіді Його, чи ні».
 18. Псалом 43: 5  – «Чому ти сумуєш, душе моя, і чому тривожишся в мені? Покладайся на Бога, адже я прославлятиму Його – Бога мого особистого спасіння».
 19. Псалом 50: 23 –  «Хто приносить жертву подяки, той Мене шанує; і тому, хто бездоганно вважає на свою дорогу, явлю Я Боже спасіння».
 20. Псалом 51: 19 –  «Жертва Богові – це скрушений дух; серцем смиренним і впокореним Ти, Боже, не погордуєш».
 21. Псалом 34:17-18 – «Коли праведні благають про допомогу, Господь чує їх і визволяє їх від усіх їхніх бід. Господь близький до розбитих серцем і рятує пригнічених духом».

21 Вірш з Біблії про випробування
Водночас, нам не слід шукати виправдання труднощам, з якими ми стикаємося через власні помилки. «Ніхто з вас хай не страждає, як душогуб, або злодій, або злочинець, або ворохобник» –  (1 Петра 4:15). Бог прощає наші гріхи, бо вічне покарання за них було сплачене жертвою Христа на хресті. Проте нам все одно доведеться страждати від природних наслідків своїх гріхів і невірних дій у цьому житті. Але Бог навіть ці страждання використовує для Своїх цілей і для нашого блага.
Подякуйте Богу, що він проводить вас дорогою вдосконалення у вірі і духовного зростання, адже Його думкі не ваші думки і тількі Він знає наміри , які будуть вам на добро а не на шкоду. Слава Богу, що Він є досконалим і передбачив для нас найкращий шлях! Хвала тобі Господи, який знаєш наше серце, знаєш початок і кінець і доводиш справу до всякої досконалості.
Алілуйя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *