17 Віршів з Біблії про духовний ріст

Духовне зростання – це процес поступового уподібнення до Ісуса Христа. Коли ми віримо в Ісуса, Святий Дух починає процес нашої зміни, приводячи до відповідності з Його образом. Напевно, найкращим чином духовне зростання описане у 2 Посланні Петра 1:3-8: «Усе, що потрібне для життя та побожности, подала нам Його Божа сила пізнанням Того, Хто покликав нас славою та чеснотою. Через них даровані нам цінні та великі обітниці, щоб ними ви стали учасниками Божої Істоти, утікаючи від пожадливого світового тління. Тому докладіть до цього всю пильність, і покажіть у вашій вірі чесноту, а в чесноті – пізнання, а в пізнанні – стримання, а в стриманні – терпеливість, а в терпеливості – благочестя, а в благочесті – братерство, а в братерстві – любов. Бо коли це в вас є та примножується, то воно зробить вас нелінивими, ані безплідними для пізнання Господа нашого Ісуса Христа».
17 Віршів з Біблії про духовний ріст

 1. 2 Петра 3:18 –  «Але щоб зростали в благодаті й пізнанні Господа нашого й Спасителя Ісуса Христа. Йому слава і тепер, і дня вічного! Амінь».
 2. Євреям 6:1 – «Тому покиньмо початкову науку Христа та продовжуймо до зрілості, не закладаючи знову основи покаяння від мертвих діл та віри в Бога».
 3. 1 Коринтян 3:6-7 – «Я посадив, Аполлос поливав, Бог же зростив, тому ані той, хто садить, ані хто поливає, є щось, але Бог, що родить!».
 4. Филип’ян 1:9-10 – «І молюсь я про те, щоб ваша любов примножалась ще більше та більше в пізнанні й усякім дослідженні,
  щоб ви досліджували те, що краще, щоб чисті та цілі були Христового дня».
 5. Якова 4:8 – «Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас. Очистьте руки, грішні, та серця освятіть, двоєдушні!».
 6. Псалом 92:12-13 – “Праведний цвіте, як пальма, і росте, як кедр на Ливані. Він посаджений у домі Господньому, він цвіте в дворах нашого Бога”.
 7. 2 Коринтян 3:18 – «Ми ж відкритим обличчям, як у дзеркало, дивимося всі на славу Господню, і зміняємося в той же образ від слави на славу, як від Духа Господнього».
  17 Віршів з Біблії про духовний ріст
 8. Приповісті 4:18 – «Путь праведних ніби те світло ясне, що світить все більше та більш аж до повного дня!».
 9. Римлянам 8:29 – «Бо кого Він передбачив, тих і призначив, щоб були подібні до образу Сина Його, щоб Він був перворідним поміж багатьма братами».
 10. Галатам 5:22-23 – «А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість: Закону нема на таких!».
 11. Колосянам 2:6-7 – «Отже, як ви прийняли були Христа Ісуса Господа, так і в Ньому ходіть, бувши вкорінені й збудовані на Ньому, та зміцнені в вірі, як вас навчено, збагачуючись у ній з подякою».
 12. 1 Петра 2:2 – «І, немов новонароджені немовлята, жадайте щирого духовного молока, щоб ним вирости вам на спасіння».
 13. 2 Тимофія 2:15 – «Силкуйся поставити себе перед Богом гідним, працівником бездоганним, що вірно навчає науки правди».
 14. 2 Петра 1:5-7 – «Тому докладіть до цього всю пильність, і покажіть у вашій вірі чесноту, а в чесноті пізнання, а в пізнанні стримання, а в стриманні терпеливість, а в терпеливості благочестя, а в благочесті братерство, а в братерстві любов».
 15. Ефесянам 3:16-19 – «щоб Він дав вам за багатством слави Своєї силою зміцнитися через Духа Його в чоловікові внутрішнім, щоб Христос через віру замешкав у ваших серцях, щоб ви, закорінені й основані в любові змогли зрозуміти зо всіма святими, що то ширина й довжина, і глибина й вишина, і пізнати Христову любов, яка перевищує знання, щоб були ви наповнені всякою повнотою Божою».
 16. Івана 15:16 – «Не ви Мене вибрали, але Я вибрав вас, і вас настановив, щоб ішли ви й приносили плід, і щоб плід ваш зостався, щоб дав вам Отець, чого тільки попросите в Імення Моє».
 17. Матвія 4:4 – «А Він відповів і промовив: Написано: Не хлібом самим буде жити людина, але кожним словом, що походить із уст Божих».

17 Віршів з Біблії про духовний ріст
Прагнучи до духовного зростання, ми можемо молитися Богові, просячи Його відкрити, в яких сферах Він хоче, щоб ми зростали. Ми можемо просити Бога допомогти нам укріпити нашу віру і знання про Нього. Бог бажає, щоб ми зростали духовно, Він дав усе необхідне для цього. З допомогою Святого Духа ми зможемо постійно переборювати гріх і поступово уподібнюватися до нашого Спасителя, Господа Ісуса Христа.
У Бога є місце, де ви зможете послужити. Прийміть гідне рішення, що ви більше не будете займатися тільки тим, що сидіти в церкві в зручному кріслі і слухати ще одну проповідь. Настав час показати на ділі те, чого ви навчилися. Вставайте і поширюйте те, у що вірите. Це і є секрет духовного зростання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *