12 віршів з Біблії про важливість проповідування Євангеліє

Євангеліє Ісуса Христа є найважливішим посланням, яким можна поділитися з людством. Добра новина про спасіння через віру в Ісуса Христа займає центральне місце в християнській вірі та має силу змінювати життя. Однак, попри терміновість і важливість цього послання, багато християн не діляться ним з іншими. Гріх бездіяльності або упущення виникає через те, що ми не робимо того, чого навчає Боже Слово.
12 віршів з Біблії про важливість проповідування Євангеліє

 1. Марка 16:15 – «І казав Він до них: ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте!».
 2. Римлянам 1:16 – «Бо я не соромлюсь Євангелії, бож вона сила Божа на спасіння кожному, хто вірує, перше ж юдеєві, а потім гелленові».
 3. 1 Коринтян 9:16 – «Бо коли я звіщаю Євангелію, то нема чим хвалитись мені, це бо повинність моя. І горе мені, коли я не звіщаю Євангелії!».
 4. Матвій 28:19-20 – «Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!».
 5. 2 Тимофія 4:2 – «Проповідуй Слово, допоминайся вчасно-невчасно, докоряй, забороняй, переконуй з терпеливістю та з наукою».
 6. Ісая 52:7 – «Які гарні на горах ноги благовісника, що звіщає про мир, що добро провіщає, що спасіння звіщає, що говорить Сіонові: Царює твій Бог!».
  12 віршів з Біблії про важливість проповідування Євангеліє
 7. Якова 4:17 – «Отже, хто знає, як робити добро, але не робить його, той має гріх».
 8. 1 Петра 3:15 – «А Господа Христа святіть у ваших серцях, і завжди готовими будьте на відповідь кожному, хто в вас запитає рахунку про надію, що в вас, із лагідністю та зо страхом».
 9. Дії 20:24 – «Але я ні про що не турбуюсь, і свого життя не вважаю для себе цінним, аби но скінчити дорогу свою та служіння, яке я одержав від Господа Ісуса, щоб засвідчити Євангелію благодаті Божої».
 10. До римлян 10:14-15 – «Але як покличуть Того, в Кого не ввірували? А як увірують у Того, що про Нього не чули? А як почують без проповідника? І як будуть проповідувати, коли не будуть послані? Як написано: які гарні ноги благовісників миру, благовісників добра».
 11. Луки 24:47-48 – «І щоб у Ймення Його проповідувалось покаяння, і прощення гріхів між народів усіх, від Єрусалиму почавши. А ви свідки того».
 12. Колосянам 1:28-29 – «Його ми проповідуємо, нагадуючи кожній людині й навчаючи кожну людину всякої мудрости, щоб учинити кожну людину досконалою в Христі. У тому й працюю я, борючися силою Його, яка сильно діє в мені».

12 віршів з Біблії про важливість проповідування Євангеліє
«Роблячи добро, не втрачаймо запалу, бо свого часу пожнемо, якщо не ослабнемо» – (Галатам 6:9). Коли ми виконуємо волю нашого Небесного Отця (Матвія 12:50), то уникаємо гріха бездіяльності та ведемо продуктивне, плідне життя, приємне Йому (Римлянам 12:1-2, Івана 15:1-11).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *