21 Вірш зі Святого Писання про вічне життя

Той факт, що це життя є «вічним», вказує на його нескінченність – воно не має кінця. Проте помилково вважати вічне життя просто нескінченною послідовністю років.Фактично, вічне життя взагалі не пов’язане з роками, оскільки воно не залежить від часу. Воно може функціонувати як у часі, так і за його межами.
Як ви можете пересвідчитися, що маєте вічне життя? Перш за все, визнайте свої гріхи перед нашим святим Господом. Потім прийміть Спасителя, Якого Він нам надає. «Бо кожен, хто покличе Господнє Ім’я, буде спасений» – (Римлянам 10:13). Ісус Христос, Син Божий, помер за ваші гріхи та воскрес третього дня. Повірте цій добрій звістці, увіруйте в Господа Ісуса як свого Спасителя, і ви будете спасенні (Дії 16:31; Римлянам 10:9-10).
21 Вірш зі Святого Писання про вічне життя

 1. Івана 3:16 – «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне».
 2. Римлянам 6:23 – «Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!».
 3. 1 Івана 5:13 – «Оце написав я до вас, що віруєте в Ім’я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім’я Божого Сина, маєте вічне життя».
 4. Івана 10:28 – «І Я життя вічне даю їм, і вони не загинуть повік, і ніхто їх не вихопить із Моєї руки».
 5. Тита 1:2 – «В надії вічного життя, яке обіцяв був від вічних часів необманливий Бог».
 6. 1 Тимофія 6:12 – «Змагай добрим змагом віри, ухопися за вічне життя, до якого й покликаний ти, і визнав був добре визнання перед свідками багатьома».
 7. 1 Івана 2:25 – «А оце та обітниця, яку Він Сам обіцяв нам: вічне життя».
  21 Вірш зі Святого Писання про вічне життя
 8. Івана 3:16 – «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне».
 9. Римлянам 6:23 – «Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!».
 10. 1 Івана 5:13 – «Оце написав я до вас, що віруєте в Ім’я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім’я Божого Сина, маєте вічне життя».
 11. Івана 10:28 – «І Я життя вічне даю їм, і вони не загинуть повік, і ніхто їх не вихопить із Моєї руки».
 12. Тита 1:2 – «В надії вічного життя, яке обіцяв був від вічних часів необманливий Бог».
 13. 1 Тимофія 6:12 – «Змагай добрим змагом віри, ухопися за вічне життя, до якого й покликаний ти, і визнав був добре визнання перед свідками багатьома».
 14. 1 Івана 2:25 – «А оце та обітниця, яку Він Сам обіцяв нам: вічне життя».
  21 Вірш зі Святого Писання про вічне життя
 15. Галатам 6:8 – «Бо хто сіє для власного тіла свого, той від тіла тління пожне. А хто сіє для духа, той від духа пожне життя вічне».
 16. Колосянам 3:4 – «Коли з’явиться Христос, наше життя, тоді з’явитеся з Ним у славі і ви».
 17. Івана 6:54 – «Хто тіло Моє споживає та кров Мою п’є, той має вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня».
 18. 2 Тимофія 1:10 – «А тепер об’явилась через з’явлення Спасителя нашого Христа Ісуса, що й смерть зруйнував, і вивів на світло життя та нетління Євангелією».
 19. 1 Петра 1:3-4 – «Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, що великою Своєю милістю відродив нас до живої надії через воскресення з мертвих Ісуса Христа,на спадщину нетлінну й непорочну та нев’янучу, заховану в небі для вас».
 20. Об’явлення 22:17 – «А Дух і невіста говорять: Прийди! А хто чує, хай каже: Прийди! І хто прагне, хай прийде, і хто хоче, хай воду життя бере дармо!».
 21. 1 Івана 1:2 – «А життя з’явилось, і ми бачили, і свідчимо, і звіщаємо вам життя вічне, що в Отця перебувало й з’явилося нам».
  21 Вірш зі Святого Писання про вічне життя

Після Страшного суду наступить життя вічне як для праведників, так і для грішників. Для праведників це життя полягатиме у вічному блаженстві, а для грішників – у вічних муках.
Біблія нерозривно пов’язує вічне життя з особою Ісуса. Важливий уривок щодо цього записаний в Івана 17:3, де Він молиться: «Вічне життя є те, щоби знали Тебе, єдиного істинного Бога, і Того, Кого Ти послав, – Ісуса Христа».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *