1 червня відбувся Перший дитячий бібліотечний молитовний сніданок

1 червня відбувся Перший дитячий бібліотечний молитовний сніданок у Національній бібліотеці України для дітей

Організаторами заходу стали Українська Церква Християн Віри Євангельської, Благодійний Фонд «Підтримка для України», християнська церква «Альфа» і Національна бібліотека для дітей України.

Присутніми на заході були представники Офісу Президента, Міністерства інформаційної політики, Міністерства юстиції, Міністерства охорони здоров’я, Національної гвардії України, народні депутати Верховної Ради України, посол Литовської Республіки в Україні, військові, капелани та звісно – діти. А також безпосередню участь взяли єпископи та пастори різних конфесій зі Всеукраїнської Ради Церков.

1 червня відбувся Перший дитячий бібліотечний молитовний сніданок

Перший дитячий бібліотечний молитовний сніданок почався з хвилини мовчання та гімну України. Відкрили захід генеральний директор Національної бібліотеки Алла Гордієнко та виконавчий директор Української християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» В’ячеслав Когут.

Після цього розпочались блоки молитов, охоплюючи різні сфери: війну, збереження життя дітей, загиблих і читачів бібліотеки. Молитви здійснювали діти, єпископи та представники влади. Музична програма пройшла за участі відомого дитячого гурту «Нотки».

1 червня відбувся Перший дитячий бібліотечний молитовний сніданок

Під час молитовного сніданку почалась повітряна тривога, всім гостям довелось спускатися в укриття задля безпеки. Проте й там програма продовжилась: далі проголошувались молитви. Вже через 20 хвилин був відбій тривоги, учасники повернулись до зали.

1 червня відбувся Перший дитячий бібліотечний молитовний сніданок

Нагадаємо, що молитовні сніданки стають хорошою традицією не лише серед релігійних організацій, а також серед представників влади. Співорганізатори Першого дитячого бібліотечного молитовного сніданку також організовують молитовний сніданок Державної кримінально-виконавчої служби.

джерело: https://sobor.com.ua/news/snidanok-3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *