Прославила Бога і встановила світовий рекорд – історія плавчині

За кілька днів до того, як південноафриканська олімпійська плавчиня Тетяна Шенмейкер встановила новий олімпійський рекорд у жіночому плаванні, вона в соціальних мережах відкрито висловила свою християнську віру та молилася Богу, щоб він дав їй мир і почуття вдячності, незалежно від результату.

Навіть із сумішшю шоку та незрозумілих емоцій, які 24-річна дівчина відчувала перед змаганнями, вона все ж знаходила час помолитися у дописі на своїй сторінці в Instagram з більш ніж 24 400 підписниками.

«Отче Боже, нехай буде воля Твоя, нехай Твій мир сповнить нас, хай ми прославляємо Тебе, незважаючи ні на що», – написала вона у своєму Instagram, де в біографії профілю є слова «Вся слава Богу». – Нехай ми наділимось Твоєю силою віддати все від нас, і нехай ми назавжди будемо в захваті від Твоєї доброти! Дякуємо Тобі, що Ти провадив нас до цієї миті».

Прославила Бога і встановила світовий рекорд – історія плавчині

Через п’ять днів після молитви у соцмережах Шенмейкер досягла успіху у жіночому запливі на 200 метрів брасом у середу, встановивши новий олімпійський рекорд − 2:19,16 у попередньому раунді. Вона посіла перше місце у півфінальному раунді, який відбувся у четвер, закінчивши з рахунком 2:19,33. Вона виграла фінал на 200 метрів брасом у четвер ввечері, забравши додому золоту медаль та новий світовий рекорд у 2:18.95. Вона побила рекорд, встановлений у 2013 році датчанкою Рікке Моллер Педерсен.

Вона також побила олімпійський рекорд у попередньому раунді на 100 метрів брасом, встановивши час 1:04,82. Однак у фінальному раунді на 100 метрів брасом вона взяла срібло.

Для Шенмейкер поділитися своїми християнськими переконаннями в Instagram − не нова справа. Плавчиня прийняла Ісуса своїм особистим Спасителем 12 вересня 2016 року. У річницю свого хрещення у 2017 році вона висловила свою віру в іншому дописі в Instagram.

«Рік тому, я прийняла найкраще рішення у своєму житті, прийнявши Ісуса як свого особистого Спасителя, і я готова віддати все своє життя в покірній слухняності та служінню Богові (Дії 2: 36-38)», – написала вона, додавши, що рада бути хрещеною разом з двома іншими жінками того дня.

Одна з жінок, охрещених разом з нею того дня, Кайла Саайман, відповіла: «День, наповнений такою кількістю сенсу та спогадів, які ніколи не забудуться… Найкраще рішення, яке можна прийняти… Дуже вдячна».

За час своєї участі в Олімпійських іграх Тетяна, як повідомляється, знайшла інші способи публічно висловити свою віру невіртуальними способами.

Вона весь час носила дві кепки: зелену, що представляє Південну Африку, і другу, з блакитною рибою Ісуса та фразою «Soli Deo Gloria» (лат. «Слава Богу Єдиному»), надрукованою збоку.

джерело: sobor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *