«Боже шунтування». Пастор Артур Симонян після операції розповів про диво, яке його врятувало

Старший пастор церкви «Слово життя» (Вірменія) Артур Симонян розповів про те, як мало не попрощався з життям в результаті закупорки судин. Лише диво Боже врятувало його від смерті.

Пастор Артур Симонян розповів про те, що трапилося на своїй офіційній сторінці в Instagram. У відео, яке триває трохи більше 12 хвилин, служитель поділився тим, якими чудесами Бог нагородив його від передчасної смерті. Рекомендуємо його подивитися.

«Це почалося пару тижнів назад, коли я був в Лівані і відчув біль, печіння в грудях. Пізніше в Єревані ми вийшли пройтися після конференції, і на дорозі мені стало погано.

Зі мною був адміністратор, і я попросив його купити ліки, але переплутав – замість того, щоб сказати: «Купи мені Конкор», я сказав: «Купи мені Кардіомагніл».

Кардіомагніл розріджує кров, а я вранці вже приймав цей препарат.

Загалом, він приніс мені ліки, я випив пару таблеток, посидів трохи і поїхав додому.

Вдома я зателефонував лікареві, моєму дуже хорошому другу, він фахівець по серцю. Почувши мої симптоми, той відповів, що це дуже погано. Вранці я приїхав до нього, він почав перевіряти моє серце, зробив рентген.

І він сказав: «Я тебе не відпущу, поки не поставлю зонд і не прозондує тебе, щоб переконатися, що все нормально».

І коли він поставив зонд, то побачив, що всі мої судини забиті повністю, не працюють. Результатом цього повинен був стати обширний інфаркт, і мене взагалі могло не бути зараз.

І він сказав: «Чудо Боже сталося, кров в критичний момент якось знайшла шлях і почала забезпечувати серце. Ми називаємо це «Божим шунтуванням», таке раз в 10 років можна зустріти ».

Тоді я розповів йому про свою «помилку» з кардіомагнілом, він сказав: «Це тобі допомогло, завдяки цьому кров стала не такою густою і почала живити серце».

Лікар відразу запропонував операцію, і я погодився, бо, якби Господу потрібно було мене забрати, тоді б це «Боже шунтування» не відкрилося. А якщо вже Господь зберіг мені життя, значить, і операція добре пройде.

Кажуть, що це одна з найбільш складних операцій: коли тобі відключають мозок, серце нирки, печінку – і замість тебе машина дихає. Але все пройшло добре.

Після операції дві доби я був в реанімації і ще 4 дні в лікарні. Потім лікар мені сказав: «Ти за 4 дня демонструєш таке успішне відновлення, яке люди зазвичай проходять за 2-3 тижні». І мене відпустили додому.

Так що зараз я вдома.

А до цього я повинен був летіти в США, тому що мої батьки там в госпіталі з Covid-19 під вентиляцією легенів. І лікарі сказали, що якщо б я полетів в Америку, то в тому літаку міг би і залишитися.

Я повинен був летіти, але моя дружина отримала одкровення, що мені летіти не потрібно, і я послухався. І для мене це ще одне диво – що я не піддався емоціям і не полетів.

Тепер мене чекають 45 днів домашнього режиму. Ви дуже багато мені пишете, вибачте, що не можу всім відповісти. Це тому, що пальці ще погано працюють.

Нарешті є час відпочити, три роки такого часу у мене не було. Я отримав сотні листів з молитовної підтримкою, дякую всім вам, обожнюю і люблю вас всіх. Я бачив вашу любов. Дякую Богу і лікарям.

Тепер я весь в шрамах, я сміюся над цим і кажу: «Я – пастор зі шрамами».

Прошу вашої молитви про моїх батьків, тому що така атака: у них температура, вони на вентиляції легенів. Також захворіли мої теща і тесть. Будь ласка, підтримайте нас молитвою і моліться, щоб я швидше відновився. Також, будь ласка, моліться, щоб я не лінувався і писав книгу, яку повинен писати для молоді. Люблю, обіймаю і дякую Богові за вас усіх ».

джерело: inlight.news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *