10 заповідей: новий погляд на старі закони

Господь Бог дав 10 заповідей своєму народові, які ті повинні були виконувати. Більшість із нас знає ці пункти напам’ять, та чи виконуємо? Своє цікаве тлумачення 10 заповідей пропонує Юсупова Тетяна.

tanua

1 Заповідь: Хай не буде у тебе інших Богів перед лицем Моїм.

Перша заповідь включає в себе всі обіцянки, записані в Біблії, говорячи, що ми можемо знати Бога і можемо звертатися до Нього. Вона дає впевненість в тому, що до Господа можна наблизитися, що Йому можна поклонятися і радіти з того, що Він дарує Своєю люблячою батьківською рукою. Обіцянка бути милостивим, уважним і співчутливим є великим благословінням для тих, хто дійсно наблизився до Нього і звертається до Нього у молитві та у своїх думках.

У нас є свобода, свобода у  всьому: чим займатися, що одягати, кого любити і з ким спілкуватися. Та чи є у нашому вільному житті місце для  Творця і Спасителя?

«Приходьте до Мене, – ніби говорить Ісус, – звертайтеся до Мене, спілкуйтеся зі Мною і отримуйте докази Моєї любові. Отримуйте прощення і вічне життя, отримуйте благословіння у житті. Будьте Моїми дітьми і Я навіки буду вашим Небесним Батьком, вашим Богом і Спасителем».

Ці слова дають нам розуміння того, що Господь не хоче, щоб поруч із Ним були інші боги. Він хоче бути нашим Єдини Люблячим Батьком. Що таке «інший Бог»? Все, що забирає нас від Господа, від служіння Йому, все, що не пов’язане з Ісусом – це «інший Бог».

Просте життя, гармонійні взаємовідносини, час спілкування з Ним – це складові щасливого життя щасливої людини. Наше щастя – в Ньому, в Господі.

Контролюйте себе, щоб ваше життя було тихим, спокійним і праведним. Кожен християнин повинен жити у вірі, любові, піклуванні про ближнього та поклонінні Богу. Якщо ви помітили, що ваше життя інше – задумайтеся, що з вами відбувається. Бийте тривогу кожного разу, коли у вашому житті що-небудь починає бути важливішим за Бога. Адже на троні у вашому серці, у вашому житті повинен бути Ісус. Душа християнина у безпеці лише тоді, коли вона з Богом, пам’ятайте про це!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *