15 віршів з Біблії про гріх жадібності

Жадібність – один з головних гріхів, пристрасть, що полягає у невпорядкованому прагненні осягнення земних дібр, з метою володіння ними та їх примноження, без наміру ділитися з іншими.

Жадібність – це сильне та егоїстичне бажання мати чогось більше, найчастіше грошей або влади.

Чи прагнув Ісус накопичення грошей? Ні. Навпаки, Він став бідним заради нас (2 Коринтянам 8:9), і Йому було ніде й «голови прихилити» (Матвія 8:20). Христос також не прагнув влади. Навпаки, Він навчав: «Якщо хтось між вами хоче бути великим, нехай буде вам слугою. І якщо хтось між вами хоче бути першим, нехай буде для всіх рабом. Адже й Син Людський не прийшов, щоб служили Йому, але щоби послужити й душу Свою віддати як викуп за багатьох!» (Марка 10:43-45)
15 віршів з Біблії про гріх жадібності
1. Луки 12:15 – «Бережіться й стережіться всякої зажерливості, бо життя людини не залежить від надлишку маєтку».
2. 1 Тимофію 6:10 – «Бо корінь усякого зла — грошолюбство. Через цю пожадливість декотрі відійшли від віри й завдали собі багатьох мук».
3. 1 Тимофію 6:9 – «Але ті, хто бажає бути багатим, потрапляють у спокусу, у сітку, у багато безглуздих і шкідливих бажань, які ввертають людей у загибель і загибель».
4. Матвій 6:24 – «Ніхто не може двом панам служити, бо або одного буде ненавидіти, а другого любити, або одному буде прихильно ставитися, а другого зневажати. Не можна служити Богові й грошам».
5. Євреїв 13:5 – «Зберігайте своє життя вільним від любові до грошей і будьте задоволені тим, що маєте, бо Він сказав: «Я не залишу тебе й не покину тебе».
6. Матвія 6:19 – «Не збирайте собі скарбів на землі, де нищить міль та іржа, і де злодії підкопуються та крадуть».
7. Приповісті 16:8 – «Краще мало з праведністю, ніж великі прибутки з несправедливістю».
8. Приповісті 11:28 – «Хто надіється на багатство своє, той упаде, а праведний розцвіте, як зелений лист».
15 віршів з Біблії про гріх жадібності
9. Марка 8:36 – «Бо яка користь людині здобути весь світ, а душі своїй занапастити?»
10. Приповісті 23:4 – «Не працюй, щоб здобути багатство; будь достатньо проникливим, щоб відмовитися».
11. Приповісті 22:16 – «Той, хто гнобить бідних, щоб примножити своє багатство, і той, хто дає подарунки багатим, — обидва збідніють».
12. Приповісті 30:8-9 – «Віддаляй від мене неправду і брехню; не дай мені ні бідності, ні багатства, а дай мені тільки хліб мій насущний».
13. Приповісті 28:25 – «Жадібна людина розпалює сварку, а хто надіється на Господа, той збагатиться».
14. Приповістей 24:1 – «Не заздри злим людям і не бажай бути з ними».
15. Луки  12:15 – «І сказав він до них: Стережіться всякої зажерливості, бо життя людини не залежить від достатку маєтку».
15 віршів з Біблії про гріх жадібності
Гроші чи багатство – не проблема. Проблема в нашому ставленні до них. Коли ми покладаємося на багатство або поглинені ненаситним прагненням до більшого, то не можемо віддавати Богові славу й поклоніння, на які Він заслуговує.

Наше серце має бажати накопичувати багатство на небесах і не журитися про те, що ми їстимемо, питимемо або носитимемо. «Шукайте перш за все Царства Божого і Його праведності, а це все вам додасться» (Матвія 6:25-34).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *