17 Віршів з Біблії про популярність

Усі ми бажаємо визнання від оточуючих. Проте якщо ми прагнемо отримати визнання та підвищити самооцінку лише на основі думки інших людей, то обрали хибний шлях.
Бажання бути популярним – це більше, ніж просто бажання, щоб інші мали хорошу думку про наш характер, адже ми маємо прагнути нести належне свідчення світу (Филип’янам 2:15). Зосередженість на популярності – це одержимість своїм «его». Прагнення популярності є складовою «життєвої гордості», згаданої в 1 Івана 2:16. Нашому «его» приємно, коли ми вважаємо себе популярними, і ми схильні насолоджуватися цим почуттям, а не аналізувати власні слабкості. Це призводить до гордості. Вона, у свою чергу, роздуває наше уявлення про власну значимість і засліплює щодо наших гріхів і невдач (Притчі 16:18; Римлянам 12:3).
17 Віршів з Біблії про популярність

 1. Приповісті 29:25 – «Страх перед людиною пастку дає, хто ж надію складає на Господа, буде безпечний».
 2. Івана 12:43 – «Бо любили вони славу людську більше, аніж славу Божу».
 3. Луки 6:26 – «Горе вам, як усі люди про вас говоритимуть добре, бо так само чинили фальшивим пророкам батьки їхні!».
 4. Галатам 1:10 – «Бо тепер чи я в людей шукаю признання чи в Бога? Чи людям дбаю я догоджати? Бо коли б догоджав я ще людям, я не був би рабом Христовим».
 5. Якова 4:4 – «Перелюбники та перелюбниці, чи ж ви не знаєте, що дружба зо світом, то ворожнеча супроти Бога? Бо хто хоче бути світові приятелем, той ворогом Божим стається».
 6. Приповісті 27:21 – «Що для срібла топильна посудина, і горно для золота, те для людини уста, які хвалять її».
 7. Матвія 6:1-2 – «Стережіться виставляти свою милостиню перед людьми, щоб бачили вас; а як ні, то не матимете нагороди від Отця вашого, що на небі. Отож, коли чиниш ти милостиню, не сурми перед себе, як то роблять оті лицеміри по синагогах та вулицях, щоб хвалили їх люди. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою!».
  17 Віршів з Біблії про популярність
 8. Приповісті 22:1 – «Ліпше добре ім’я за багатство велике, і ліпша милість за срібло та золото».
 9. Римлянам 12:2 – «І не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість».
 10. 1 Коринтян 4:5 – «Тому не судіть передчасно нічого, аж поки не прийде Господь, що й висвітлить таємниці темряви та виявить задуми сердець, і тоді кожному буде похвала від Бога».
 11. Псалом 118:8 – «Ліпше надіятися на Господа, ніж надіятися на людину».
 12. Приповісті 16:7 – «Як дороги людини Господь уподобає, то й її ворогів Він замирює з нею».
 13. Приповісті 16:18 – «Перед загибіллю гордість буває, а перед упадком бундючність».
 14. 1 Петра 4:4 – «Вони з того дивуються, що ви разом із ними не берете участи в розпусті, та зневажають».
 15. Галатам 6:14 – «А щодо мене, то нехай нічим не хвалюся, хіба тільки хрестом Господа нашого Ісуса Христа, що ним розп’ятий світ для мене, а я для світу».
 16. Матвія 23:12 – «Бо ті, хто підноситься, будуть принижені, а ті, хто принижується, будуть піднесені».
 17. 1 Самуїла 16:7 –  «Господь не дивиться на те, на що люди дивляться. Люди дивляться на зовнішність, а Господь дивиться на серце».17 Віршів з Біблії про популярність

Ісус – наш взірець. Коли Він зростав, то «набував мудрості, віку та благодаті – в Бога і в людей» (Луки 2:52). Проте в Нього ніколи не було вагань щодо того, що вибрати, і Він доводив це знову й знову (Івана 8:29; Марка 1:11). Він не дозволяв тимчасовій популярності впливати на Нього або перешкоджати Його намірам (Івана 6:15). Він ніколи не ухилявся від дошкульних істин, навіть коли це означало заперечення (Івана 6:66), погрози (Івана 11:53-54) і, зрештою, смерть (Івана 19:16).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *