18 Віршів з Біблії про вдячність

Якщо зупинитися на мить і задати щиро питання про те, яке місце займає вдячність в нашому житті, то виявиться, що відповідь буде неоднозначна, адже існують декілька явних варіантів адресації вдячності. В першу чергу приходить на думку бажання дякувати оточуючим нас людям, які є невід’ємною частиною життя, але чи замислювались ми хто є головним для наших першочергових проявів вдячності? Як часто допускали думку, що саме Господь вартий усіх поклонінь?
Вдячність є певним мірилом справжності віри, адже її не можна штучно викликати в собі. Вона є природною реакцією на добро. А найперше і найбільше добро, що ми отримали, – це Божий дар життя. Щира подяка Богові за кожну мить життя, за кожен подих та всі незліченні благодіяння щодо нас – це наша відповідь Господу.
Псалом 136:1-2  каже: «Прославляйте Господа, бо Він добрий, і милосердя Його вічне! Дякуйте Богові над богами, бо милосердя Його вічне!».
18 Віршів з Біблії про вдячність

 1. 1 Хронік 16:34 – «Дякуйте Господу, добрий бо Він, бо навіки Його милосердя!».
 2. Колосян 3:15 – «І нехай мир Божий панує у ваших серцях, до якого й були ви покликані в одному тілі. І вдячними будьте!».
 3. Псалом 100:4 – «Увійдіть у брами Його з подякою, а в подвір’я Його – із хвалою, дякуйте Йому й хваліть Ім’я Його».
 4. Филип’ян 4:6 – «Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою».
 5. Псалом 95:2 – «Станьмо перед Ним із подякою та прославляймо Його музикою та піснею».
 6. Псалом 106:1 – «Хваліте Господа, дякуйте Господу, бо Він добрий, навіки Його милосердя».
 7. Псалом 28:7 – «Господь – сила моя й щит мій, на Нього надіється серце моє, і Він допомагає мені. Серце моє тремтить від радості, і піснею своєю я славлю Його»
 8. Колосянам 2:7 – «Бувши вкорінені й збудовані на Ньому, та зміцнені в вірі, як вас навчено, збагачуючись у ній з подякою».
 9. Псалом 147:7 – «Співайте Господеві з вдячністю, співайте нашому Богові на арфі».
  18 Віршів з Біблії про вдячність
 10. Псалом 136:26 – «Дякуйте небесному Богові, Його любов навіки».
 11. 1 Коринтян 15:57 – «А Богові дяка, що Він Господом нашим Ісусом Христом перемогу нам дав».
 12. Псалом 107:8 – «Нехай вони дякують Господеві за Його неминучу любов і Його чуда для людей».
 13. Псалом 69:30 – «Я прославлю ім’я Бога в піснях і прославлю Його подякою».
 14. 1 Хронік 16:8 – «Дякуйте Господу, кличте Ім’я Його, серед народів звіщайте про вчинки Його!».
 15. 2 Коринтян 9:15 – «Дяка Богові за невимовний дар Його!».
 16. Псалом 118:21 – «Дякую тобі, бо ти відповів мені, ти став моїм спасінням».
 17. Колосян 3:17 – «І все, що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім’я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові й Отцеві».
 18. 1-му Солунянам 5:16-18 – «Завжди радійте, невпинно моліться, за все дякуйте, бо це Божа воля в Ісусі Христі щодо вас».

18 Віршів з Біблії про вдячність
Нам слід бути вдячними, бо Бог достойний цього. Нам слід віддавати Йому належне за «все добре, що нам дане, і кожний досконалий дар» (Якова 1:17). Коли ми вдячні, наш фокус зміщується від егоїстичних бажань і болю поточних обставин. Виявлення вдячності допомагає нам пам’ятати, що Господь усе контролює. Отже, вдячність є не лише доречною, вона дійсно корисна для нас.
Народ Божий – це люди, сповнені вдячності, бо вони розуміють, наскільки багато отримали. Згідно з текстом у (2 Тимофію 3:2), однією з особливостей останніх днів буде відсутність вдячності. Безбожні люди будуть «невдячними».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *