Біблійні вірші про віру у важкі часи: підбадьорливі цитати зі Святого Письма

Нехай ці біблійні вірші зміцнять вашу довіру до Бога, який скеровуватиме вас і захищатиме
Ми всі переживали важкі часи коливань нашої втомленої віри. Втрата роботи, проблеми зі здоров’ям, смерть рідних, і ми ставимо все більше питань – де Бог і чому це відбувається. Біблія говорить нам, що саме у вірі християни здатні знайти безпеку та надію в Богу, як це відкрилося в Ісусі Христі. Коли вашій вірі важко продовжувати довіряти Божій істині та Його обітницям, зверніться до Святого Письма за натхненням і підбадьоренням!

Видання The BibleStudyTools зібрало біблійні вірші про віру, щоб допомогти нам знайти силу й надію в Богові у важкі часи, які змушують нас сумніватися. У Святому Письмі Бог каже нам, що ми матимемо проблеми в цьому світі, але нам не потрібно падати духом! Він також обіцяє, що ми переможемо завдяки нашій вірі, адже Ісус Христос переміг світ. Використовуйте наведені нижче вірші, щоб зміцнити свою віру, підняти настрій і поділитися з тими, хто мають сумніви у Божій доброті.

Найкращі біблійні вірші про віру під час труднощів

«Не бійся, бо Я з тобою! Не лякайся, бо Я – твій Бог! Я додам тобі сили і допоможу тобі! Я підтримаю тебе правицею правди Своєї!» (Ісаї 41:10)

«Усім своїм серцем довірся Господеві, – і не покладайся на власний розум. Пам’ятай про Нього на всіх своїх дорогах, – і Він вирівняє твої стежки.» (Притчі 3:5-6)

«Без віри неможливо догодити Богові. Тим, які приходять до Бога, треба вірити, що Він є і що винагороджує тих, які Його шукають.» (Євреїв 11:6)

«Віра є підставою для надії, те, що переконує про речі, недоступні для споглядання.» (Євреїв 11:1)

«Вгамуйтеся і пізнайте, що Я – Бог! Я буду звеличений між народами, буду прославлений на землі.» (Псалми 46:11)

джерело: sobor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *