В Черкасах відбувся благодійний концерт

6

Благодійний концерт організували днями в Черкасах молодіжний громадський активіст Владислав Вітер та команда розвитку українських міст «Молодіжка» в рамках Всеукраїнського проекту з порятунку дитячих життів. Інформує “Прочерк”. До створення дійства долучилися: скрипалька Юлія Бунь-Волкотруб, випускниця Черкаського музичного училища Ілайла (Аліна Красавіна), бітбоксер Олександр Капустянчик. Основну ж частину програми створили творчі колективи ЦДЮТ: студія естрадної пісні «Non-stop» та Зразкова вокальна студія «Браво», а вихованці гуртка «Юні кореспонденти» стали волонтерами цього заходу. Усіх присутніх об’єднала одна мета – збір коштів на закупівлю медичного обладнання в реанімаційне відділення Черкаської обласної дитячої лікарні.

5

Жителі та гості міста, які вкидали гроші до скриньок взамін отримували комплімент у вигляді наліпки-сердечка – емблеми благодійного фонду. Заходи, подібні до цього, за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» (заснований у 2006 році) проводяться на Черкащині регулярно. Його засновники поставили перед собою мету – порятунок здоров’я малечі та повернення довіри громадян до благодійних організацій.

 

– Доброта та співчуття — одні з найкращих рис характеру людини, тому допомагайте іншим та не будьте  байдужими до чужого горя, – закликає Єлизавета Сюмаченко, вихованка гуртка «Юні кореспонденти».

4

Тож, частіше згадуйте про все те світле, що нам подарував Господь і користуйтеся цим не лише для свого блага, а й на підтримку та допомогу іншим.

 

Фото http://procherk.info/

Джерело: © www.cherkassy.today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *