Інтернет-магазин «Ельдорадо» – черкащани, заходьте, завжди будемо раді!

Эльдорадо

Все частіше при купівлі побутової техніки перевага віддається Інтернет-магазинах. І це не дивно, адже, вибираючи товар в Інтернет-магазині, економиш дуже багато часу, якого, як відомо, і так не вистачає. А які переваги пропонуються Інтернет-магазином Ельдорадо? По-перше, тільки ті позиції, які є на складі реального магазину, по-друге, можливість придбати товар, не вихід з дому, тобто заощадивши масу дорогоцінного часу за ціною Інтернет-магазину в багатьох містах України, включаючи Черкаси. Все – від мобільного телефону, смартфона, фотоапарата, плазмового телевізора, комп’ютера до побутової техніки – мікрохвильової печі, пилососа, кухонного комбайна та інших, таких необхідних для господинь сучасної України речей можна замовити в Ельдорадо. Наприклад, відвідавши розділ комп’ютерної техніки Інтернет-магазину можна без зусиль придбати товар від найбільш відомих світових виробників.

Щоб зробити замовлення в Інтернет-магазині техніки мережі «Ельдорадо», достатньо зателефонувати за безкоштовним телефоном 0 800 300-0-30 будь-якої точки України, вибрати товар і замовити його доставку в будь-яке місто України або заповнити просту форму замовлення, після чого кур’єр доставить покупку за вказаною адресою.
Можлива оплата готівкою кур’єру Інтернет-магазину Eldorado.com.ua у Києві, Запоріжжі, Донецьку, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Черкасах та інших містах України або за безготівковим розрахунком дебетової або кредитною карткою.
Забрати товар можна і в найближчому роздрібному магазині «Ельдорадо».

Адреса магазинів Ельдорадо у Черкасах:

1.   вул. Гоголя, 250
2. (С095) бульвар Шевченка, 145, ТЦ “Плазма”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *