“Поправді кажу вам: коли не наверенетесь, і не станете, як ті діти, не ввійдете в Царство Небесне” (Матвія 18:3)
Також, Ісус казав: “Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким” (Матвія 19:14)
Молитва над новонародженими — це не обряд, традиція чи звичай, а прохання про благословіння і посвячення немовляти Богові так, як це робив ще Ісус Христос. На батьках лежить відповідальність за те, якими виростуть їхні діти, ким вони стануть і чи будуть благословенними. Їхнє завдання — дбати про те, аби діти служили Богові і любили Його. Основну роль у вихованні дітей відіграють, власне, батьки.
Ми дуже раді, що в червні цього року три молоді сім’ї в Думанцях виконали повеління Господа і принесли своїх малят до церкви на молитву. Вітаємо родину Сайчишиних Семена та Поліни з благословінням від Бога, синочком Тимофійчиком, родину Гомон Наташу та Юру з донечкою Поліною та родину Коркоць Міші та Рузанни з народженням донечки Мілани.
Радіємо разом із церквою та бажаємо родинам благословінь та любові, яку заповідав Господь, а батькам терпіння та мудрості виховати малечу правильно, згідно зі Словом Божим.
Недарма перед молитвою над дітками пастор кожного разу наголошував на тому, яка це відповідальність і яку важливу роль у вихованні дітей грають їхні батьки. Отож, перший крок, який, безперечно, є правильним, ці молоді родини зробили. А далі на них чекає ще багато роботи, до якої їх приготував Господь.
Далі пропонуємо вам декілька думок, які, можливо, направлять вас у правильне русло роздумів щодо виховання дітей, або ж просто змусять ще раз переглянути цей пункт у своєму житті. Отож, пропонуємо до вашої уваги ТОП-5 порад люблячим батькам-християнам, які, за результатами опитувань, виявилися найдієвішими:
1. Не створюйте дітям комплекси. Справжні люблячі батьки ніколи не скажуть своїй дитині щось накшталт: «ти поганий, так не можна робити», мудрі батьки, швидше за все, скажуть це так: «Як міг такий хороший хлопчик зробити таку дурість?»
2. Розумна свобода. Християнське виховання поєднує дві, здавалося б, непоєднувані, навіть суперечливі речі: свободу дитини і жорстокість вимог, чіткі рамки. Але тут дуже важлива постійність, адже навіть найменшу слабинку дитина відчує одразу ж.
3. Хвалити дитину. Мудрі батьки хвалять своїх дітей навіть за найменші успіхи. Новий склад, перше слово, невміло прибрана кімната або ж не зовсім зрозумілий малюнок – все це достойне похвали.
4. Високий ступінь відповідільності за свої вчинки. І це пункт стосується батьків, як ніякий інший. Адже необережно кинуте слово чи будь-яка дрібна провина будуть вважатися малечею за приклад для наслідування. Тож, все, що ви робите має заслуговувати того, щоб стати цінним, а головне корисним уроком.
5.Навчіть дітей правильно розставляти приорітети та планувати свій час. І тут важливо робити наголос саме на християнське виховання, адже приорітети тут дещо відрізняються від світських.
Отож, ще раз перегляньте свою систему виховання дітей і бажаємо вм успіхів у цій праці! А якщо маєте особливі секрети – обов’язково діліться ними з читачами нашої газети!