Іващенко Надія: Чи спасенна я?

Продовжуємо рубрику «Так мислить християнин» і сьогодні своїми роздумами ділиться християнка з церкви у Думанцях Надія Харлампівна Іващенко.

Рисунок7

Вітаю вас, любі мої брати і сестри,

Хочу поділитися з вами думками, які відкрив мені Бог, коли я вивчала Його Святе Слово разом з моїми дорогими сестрами по групі.

Інколи в розмові з іншими я помічала, що християни, які вже дуже давно ходять до церкви, не впевнені у своєму спасінні.  Тоді я ставила це запитання сама собі і шукала відповідь на нього. Слава Богу, що Він дав мені можливість знайти правильну відповідь і впевнитися у моєму спасінні.  Можливо, комусь із вас потрібна підтримка в цьому питанні,- тоді я з радістю поділюся своїм духовним надбанням.

Бог хоче, щоб всі ми мали впевненість у взаєминах з Ним. 1 Івана 5:13 говорить так: «Оце написав Я до вас, що віруєте в Ім’я Божого Сина, щоб ви знали, що ви, віруючи в Ім’я  Божого Сина, маєте вічне життя».  Здавалося б це зовсім просто – вірити в Ім’я Божого Сина, – дійсно, це так, – і тоді наступні фактори будуть реальними у вашому житті.

Рисунок6– Правдиве спасіннянабагато більше, ніж просто знання фактів про Бога. Важливо мати реальні й особисті взаємини з Христом, що змінюють життя. Сумно, але багато людей пройдуть повз небеса, тому що знали Бога більш розумом аніж серцем.

– Не можна одержати спасіння, перебуваючи у церкві або в оточенні християн. Я повинна була пережити правдиве усвідомлення своєї гріховності і вірити, що тільки Христос може дати мені вічне життя. Еф.2:8 «Бо спасенні ви благодаттю через віру, а це не вiд вас, то дар Божий…» Святий Дух привернув мене до Христа, і був час, коли я особисто молилася і довірила своє життя Христу як моєму Господові і Спасителеві.

– Я, як дитя Боже, постійно відчуваю потребу духовного зросту, мені хочеться йти на зібрання в церкву, читати та вивчати Біблію, роздумовувати над Словом Божим та молитися. Я маю велике бажання відвертатися від гріха. Моє спасіння – це як переживання, що змінює мене постійно, я відчуваю духовний голод і росту.

Я вірю в те, що спасенна людина відчуває присутність Бога і чує Його голос. Ів. 10:27 «Мого голосу слухають вівці мої, і знаю Я їх, і за Мною слідком вони йдуть». У моєму житті я відчуваю присутність Христа і Його керівництво.

Ще один фактор, що підказує мені, що я спасенна, це те, що я люблю церкву і народ Божий, люблю свою групу Пенсіонер, люблю взагалі всих людей.

1 Ів. 3:14 «Ми знаємо, що ми перейшли від смерти в життя, бо любимо братів»

Звичайно, інколи так трапляється, що я теж відчуваю  якісь сумніви чи побоювання, та зразу ж відкидаю їх. В такі моменти я звертаюся до чудової обітниці з Послання Якова 4:8 «Наблизьтесь до Бога, то і Бог наблизиться до вас».

Коли ми будемо визнавати свої гріхи і просити, щоб Бог наповнив нас Собою, ми обовязково пізнаємо радість спасіння. Будь-які сумніви розвіються, коли дух Святий наповнює нас.

Благословінь вам, брати і сестри, та істинної і радісної впевненості у спасінні!

Надія Харлампівна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *