Народила трьох власних дітей, а сердцем — ще сімох — християнка з Черкас розповіла свою історію

У Світлани Спільніченко десятеро дітей: троє власних та семеро народжених сердцем. Дуже хотіла взяти діток у молоді роки, але тоді родина не мала необхідних умов. Уже у 45, коли з’явилася така можливість, думали, що їхній час для таких рішень минув.

“Усі наші людські плани були зруйновані, тому що як люди ми вже хотіли відпочинку. Уже все є, що нам хотілося: є робота, є церква, є квартира, діти підростають. Що ще потрібно? Ми вже хотіли зустрічати старість, але у Бога Свої плани, Він дав не просто дітей, а малесеньких дітей”, — каже батько-вихователь Олександр Спільніченко.

Народила трьох власних дітей, а сердцем - ще сімох - християнка з Черкас розповіла свою історію

Уже три роки, як сім’я створила будинок сімейного типу. Останньою до них потрапила однорічна Ніколь. Це — сестричка чотирьох дітей, які уже є в сім’ї. Зараз хочуть взяти ще одну дитину.

“Кожна дитина — це викоханий Богом дар. Щастя і в нас. Їх зараз 9, тому ми радіємо, що вони з нами, ми радіємо, що ми з ними. Вони нас чомусь навчають, ми чогось їх навчаємо”, — каже мати-вихователька Світлана Спільніченко.

Народила трьох власних дітей, а сердцем - ще сімох - християнка з Черкас розповіла свою історію

Маму у сім’ї люблять всі. Жінка навчилися справлятися з усіма обов’язками, забезпечувати затишок, годувати й одягати чималу родину.

“Весь будинок тримається на ній, все на ній.Вона по хаті, як торпеда літає. Те що я можу пропустити, вона все помічає. Там не прибрано, там не так лежить, там не так застелено. Діти її всі люблять дуже. Вона їх балує подарунками, вона вдень займається господарчими справами, а вночі знаходить віддушину, вона може до 5-6 ранку, як у неї з’являється такий дизайнерський поклик, вона шиє”, — відзначає Олександр.

Народила трьох власних дітей, а сердцем - ще сімох - християнка з Черкас розповіла свою історію

Весь парадний одяг жінка шиє своїми руками, для неї важливо, що діти почували себе в школі не гірше за інших. Своєму вмінню навчає і дівчат. Каріна потрапила в сім’ю у дев’ять років. Дівчинка не вміла читати. Зараз вона читає, готує та хвалиться іграшками власного виробництва.

“Це мій лосік, я його пошила, я хотіла, щоб до каміна положити на новий рік. Але я дуже боялась, казала мамі, може давай візьмем якийсь легесенький, може щось друге, але мама сказала з Богом у тебе все получиться. Сначала помолилася, а потім начала шить, і у мене оце все вийшло”, — каже прийомна дитина Каріна.

Народила трьох власних дітей, а сердцем - ще сімох - християнка з Черкас розповіла свою історію

Материнство — це не лише народити, але й виростити кожну дитину. Світлана радіє тому, що має і не виключає, що прийме у сім’ю ще не одну дитину.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Комментарии: 1
  1. ВІКТОР

    Божественні красунчики ;-)

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: