Бумеранг добра: 7 зворушливих відео про доброту

Автори соціального відео зазвичай закликають до якихось конкретних вчинків: кинути палити, вести здоровий спосіб життя, не вживати наркотики, не сідати за кермо в стані алкогольного сп’яніння, не робити аборти, поважати батьків і дідів і так далі. Виявляється, є соціальна реклама, мотивуюча на добрі справи в цілому!

Найчастіше до цієї, здавалося б, непідйомної теми звертаються різні рекламні студії і роблять це дуже успішно. Загальний сенс всіх роликів — добрі вчинки завжди повертаються до тих, хто їх робить!

Цей ролик називається «Людина з черги». Незнайомий чоловік допоміг бідним бабусі з онукою оплатити покупки в магазині і попросив їх коли-небудь допомогти тому, хто потребуватиме їхньої допомоги. Таким чином, запустивши «бумеранг добра».

Корейське відео про те, що навіть собака може бути вдячна за добре ставлення. Кумедне відео показує бездомну собаку, яка людині, що раніше її пригостила.

Таїландський оператор мобільного зв’язку зняв ролик про Другу Світову війну. Реклама показує, як людська доброта може змінити життя. Сюжет розповідає історію однієї людини, що зазнала муки в японському полоні. У переломний момент його пошкодувала одна жінка, і з тих пір та людина, переживши війну, присвятила своє життя допомозі іншим людям. Важке відео …

Інший таїландський ролик про те, що добрі вчинки завжди повертаються до тих, хто їх робить.

Той же сюжет, але в реаліях американського містечка. Добро ходить по колу.

Рекламний ролик, де бабуся розповідає онучці історію про бірюзове намисто. Дуже зворушливе відео.

Для добра не потрібен особливий момент — добро робить момент особливим.

джерело: gcshelp.org

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Комментарии: 1
  1. admin

    https://cherkasu.com/wp-content/uploads/2020/10/1.png

    https://docs.google.com/presentation/d/1x8Mcrt32gqXaB-9SbjjoIRyp79CzzJiUQdl7Pcqeh9g/edit?usp=sharing

    https://docs.google.com/document/d/1qOb4TtOsXEExM99KUACvMUuFj3ol4UywOOIb8S2Ti9c/edit

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: