«Бог оточив мене ангелами»: перша в історії людина з синдромом Дауна подолала тріатлон

Чоловік з Флориди (США) став першою в історії людиною з синдромом Дауна, яка осилила тріатлон «Ironman» («Залізна людина»), що включає плавання — 3,8 км, велогонку — 180 км та біг — 42 км (марафонську дистанцію)

У довгому пості в Instagram перша людина з синдромом Дауна, яка пройшла тріатлон — Кріс Нікіч заявив, що «вся справа в обізнаності та інклюзії. Поінформованість про синдром Дауна і Спеціальні Олімпійські ігри. Інклюзія для всіх нас із усіма вами».

Він також сказав, що «Бог оточив [його] ангелами».

Компанія Ironman також привітала Нікіча в своєму власному пості на Facebook.

«Бог оточив мене ангелами»: перша в історії людина з синдромом Дауна подолала тріатлон

«Кріс Нікіч, ти залізна людина! Вітаємо Кріса з тим, що він став першою людиною з синдромом Дауна, яка пройшла Ironman. Ти зруйнував бар’єри, довівши, що, без сумніву, все є можливим!» — йдеться в дописі.

Тріатлон Ironman — один з найскладніших в світі. Він включає в себе заплив на 3,8 км, велогонку на 180 км і фініш пробігом на 452 км. Щороку в ньому змагаються небагато учасників через те, що він виснажливо важкий.

Нікіч використовує свою перемогу, щоб зібрати гроші на підвищення обізнаності про синдром Дауна і Спеціальні Олімпійські ігри.

У своєму повідомленні в Instagram він сказав, що «якщо ви хочете підтримати мою місію щодо синдрому Дауна та Спеціальних Олімпійських ігор, зайдіть на мій сайт www.ChrisNikic.com, тому що 100% пожертвувань йдуть у мої благодійні організації. Я досяг своєї мети, і тепер хочу допомагати таким, як я».

Компанія Ironman також прокоментувала це в своєму повідомленні на Facebook, написавши: «Можливості, які ви створили для інших людей по всьому світу в цій подорожі, яку ви здійснили, безмежні. Дякуємо, що дозволили нам стати частиною вашої чудової історії життя, ми не можемо дочекатися, щоб побачити ваші наступні досягнення».

джерело: sobor.com.ua

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: