Найважливіший день народження

Своїми святковими роздумами про Різдво поділилася Горболисова Тетяна. Жінка зізнається, що це день народження є для неї, дійсно, найважливішим у світі.  Найважливіший день народженняДля мене Різдво завжди мало дуже велике значення. Ще навіть коли я була невіруючою, я вже знала що означає це свято. А пізніше, коли увірувала в Господа, почала ходити до церкви, то цей день став ще важливішим і особливішим.

Різдво — це не просто народження Спасителя світові, це щоріне нагадування для мене, що він народився в мені, в моєму серці! – говорить Тетяна Іванівна. Найважливіший день народженняАдже сьогодні саме завдяки народженню Ісуса Христа і Його жертві я маю вічне життя, маю спасіння. Різдво ми з родиною зазвичай святкуємо як день народження Божого Сина, Його прихід у світ. Але це собливе день народження, тож і святкуємо ми його трохи інакше від людських. До того ж, цілий місяць завжди був для нас святковим.

Ми завжди святкували Різдво 7 січня, а саме цього місяця народилися практично всі члени нашої родини. Тому, звісно на святковому столі багато смачного і особливого. І хоча ми завжди святкували Різдво 7 січня і вже звикли до цього, мені чомусь завжди хотілося святкувати його саме 25 грудня, з братами та сестрами не лише України, а й усього світу. До того ж, я вбачаю небезпеку навіть для християн різдвувати після Нового року. Новий рік українці звикли зустрічати з повними столами смаколиків, з розвагами та гарним настроєм. Ми готуємося до цієї ночі не один день, для нас це чомусь звжди так важливо. А, увійшовши в новий рік, люди вже не так наполегливо та старанно готуються до Різдва, хоча це набагато важливіше. Ми, можна сказати, перегораємо, можливо, втомлюємося і до Різдва ми вже маємо сили хіба що заспівати кілька колядок загальним співом на святковому служінні. Тож, не забувайте, Хто подарував нам спасіння, надію та безмежну любов, Хто віддав Свого Єдинородного у світ, для людей, які цього не заслуговували. Тож, нехай для кожного з нас Різдво буде важливішим за будь-які дні народження, і навіть за Новий рік. А всім, хто ще не знайомий з Господом особисто — бажаю, щоб цього року Ісус Христос Спаситель народився і у вашому серці! З Різдвом Христовим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *