Сім’я Кононенків: Світло яскравіше на Різдво

Сім’я Саші та Богдани Кононенко з радістю ділиться своїми роздумами на тему Різдва. А що вони бачать у цьому дні особливого та як його святкують читайте далі.Сім'я Кононенків: Світло яскравіше на РіздвоДля нас Різдво – це перш за все народження нашого Спасителя. Це особлива тепла атмосфера, коли сім’я збирається разом, коли церква об’єднується і всі стають ближче один до одного. Адже народження Господньої любові у світ у вигляді немовляти подарувало її і нам, аби ми любили один одного. Різдво об’єднує навіть тих людей, які згадують про Бога лише на свята. Адже в різдвяний час люди стають привітнішими, добрішими, люб’язнішими. Різдво – це по-особливому чарівне свято, коли ми згадуємо всі благословіння протягом року і дякуємо за них Господу. Ми дякуємо за те, що отримали спасіння у Христі, який прийшов у світ саме на Різдво.

Ми чекаємо Різдва цілий рік, адже це найголовніше свято. Тільки подумати, де б ми були, якби не Ісус Христос?

За декілька місяців до Різдва ми починаємо планувати як його відсвяткуємо, як прикрасимо свій будинок, кого відвідаємо і як прославимо Бога.

Звісно, наш різдвяний ранок починається в церкві, з братами та сестрами, з нашими друзями, у присутності Господа. Ми славимо Його за той безцінний дар, який маємо, за спасіння! Ми співаємо псалми хвали, розповідаємо вірші, ставимо сценки та свідчимо про Божу любов.

Різдвяний вечір ми проводимо з нашою великою родиною. Адже так важливо бути разом, підтримувати один одного, потішати та нагадувати про важливість Різдва.

Наша родина молода, ми активні та любимо Господа, тож різдвяний час буде для нас чудовою можливістю свідчити людям. Адже саме цього дня світло в нас, християнах, стає по-особливому яскравим. Ми щасливі, адже народився Спаситель для нас і про це не можна мовчати, ми дуже хочемо ділитися цією звісткою з усім світом. Тож, ми зустрічаємося з нашими друзями і йдемо колядувати. Але це не примітивні світські колядки, які призначені хіба що для того, щоб заробити грошей або отримати цукерок. Наші колядки про Того, Хто народився у різдвяну ніч, про Того, хто врятував світ і кожного з нас. Ми співаємо хвалебні рядки і вітаємо людей з цим днем. Адже навіть сьогодні, у такий, здавалося б розвинений час, багато українців не знають що таке Різдво. І ми, як християни, повинні їм про це розповідати. Саме цього чекає від нас Бог. Тож, давайте будемо виконувати Його бажання. З Різдвом Христовим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *