Черкаські студенти провідали діток в лікарні

29 листопада студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відвідала дитяче відділення онкології Черкаського обласного онкодиспансеру. Про це інформує прес-служба ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

1-1-2

Студенти завітали з дитячою ляльковою виставою «Червона шапочка». Під час щирої розмови вдалося з’ясувати, які подарунки діти б хотіли на Новий рік. Повітряні кульки та піднесений настрій допомогли швидко знайти спільну мову з дітьми, тож зустріч пройшла в дуже теплій атмосфері.

005

“Час від часу ми засмучуємося, бо не маємо гарного телефона чи чогось із одягу, заздримо іншим, бо вони мають і можуть більше за нас. Ми плачемо, бо посварились із коханою людиною чи отримали поганий бал на парі. Я не кажу, що це неважливо, але в порівнянні з людським життям — дрібниці, — розповідає студентка Марина Савченко. — Ці дітки ще геть маленькі, дехто не вміє навіть говорити, але вже відчули ціну життя. Та попри свою хворобу, вони посміхаються і не втрачають віри. Сподіваюся, що ці маленькі янголятка обов’язково одужають! У такі моменти розумієш, що всі свої проблеми можна вирішити, хоча до цього вони здавались такими складними. Цінуйте те, що маєте!” “Вони — справжій приклад мужності та сили… Вони змушують посміхатися і ховати сльози. Вони заряджають позитивом та надихають діяти. Діяти, незважаючи ні на що! Боротися до останнього і не зупинятися! “— говорить Інна Дика.

001

Дякуємо лікарні за надану можливість і студентам за активність і небайдужість!

Джерело: © www.cherkassy.today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *