Перемога! В Черкасах не прийняли програму, що включає гендерні поняття 

Християнська спільнота виступила проти прийняття обласної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року. Документ вже втретє ставиться на голосування в Черкаській обласній раді.

На сесії були присутні представники Черкаської обласної ради християнських церков пастора Валерій Бєляєв та Юрій Бієвець. До початку засідання, вони поспілкувалися з представниками Черкаської обласної партійної організації ВО “Батьківщина”,  Черкаської обласної організації ВО “Свобода” та депутатської фракції політичної партії ВО “Черкащани”, та пояснили їм чому не варто голосувати за програму.

“В програмі є позитивні моменти та багато і тих, які насторожують, зокрема  дотримання  європейських норм, а це дуже спірне і дискусійне питання. Не всі європейські норми корисні для України, наприклад легалізація одностатевих шлюбів”, — зазначає пастор Валерій Бєляєв.

В результаті програма не була прийнята.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: