Діти – благословіння від Бога

13 Тоді привели Йому діток, щоб поклав на них руки, і за них помолився, учні ж їм докоряли.

14 Ісус же сказав: Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким.

15 І Він руки на них поклав, та й пішов звідтіля. 

Матвія 19:13-15

Рисунок1Увесь “високорозвинений світ” спостерігає тенденцію, коли смертність переважає народжуваність. Ця проблема дуже актуальна і для нашої держави.

Переважно це явище пов’язують із недостатнім життєвим рівнем, а як наслідок – небажання народжувати багато дітей. Проте, дуже часто трапляються випадки, коли заможні сім’ї мають ледве одну дитину, а незаможні – кілька. То чому ж ті, котрі мають можливість народити та виховати більше дітей, не мають бажання цього зробити? Невже діти в сучасному світі не сприймаються як благословіння?

Рисунок2Нещодавно над цим питанням мали нагоду поміркувати і члени церкви в селі Думанці. Адже нещодавно тут відбулося справжнє свято – молитва за трьох новонароджених. 

Але діти – це не лише велике благословіння, а й надзвичайна відповідальність. Батьки повинні усвідомлювати, що за виховання своїх дітей вони будуть звітуватися перед Господом, який, власне, і подарував їм ці благословіння.  Та перший правильний крок у вихованні своїх дітей ці три сім’ї вже зробили – вони принесли  діток до церкви. 

Рисунок3– Звісно, цю процедуру можна було зробити вдома у кожного з них. Адже Бог чує молитву з будь-якого місця, – додав Пастор церкви, Анатолій Іванович, –  але ці молоді батьки принесли своїх діток у присутність  церкви, щоб всі ми могли розділити цю радість з ними і підтримати молитовно.

Рисунок4Тож, давайте будемо не лише радіти за поповнення у трьох родинах думанецької церкви, а й молитися за них. Молитися не лише за діток, а й за батьків, аби Бог дарував їм сил та мудрості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *