Християни під Черкасами облаштовують територію на Дніпрі, аби проводити безкоштовні табори

Наталія волонтер в безкоштовному таборі  для дітей з неблагополучних та малозабезпечених сімей, сиріт та дітей з інвалідністю. Каже, що майже кожна дитина тут зі своєю складною долею. Наприклад двоє хлопців у цьому заїзді з сім’ї, де мама та тато весь час пиячили та щодня били дітлахів. Зараз вони на заробітках за кордоном, а хлопців залишили на свою знайому, яка і відправила їх в табір.

“Вони ховалися в кущі, коли мама пила оковиту, і дивилися за нею. Боялися, що станеться щось лихе і вони залишаться і без такої мами”, – розповідає Наталія Воронкова, вожата табору. 

Християни під Черкасами облаштовують територію на Дніпрі, аби  проводити безкоштовні табори

Для таких дітей табір на березі Дніпра – це час відпочити від складних буднів, покращити імунітет та пожити в атмосфері любові. Тут вони роблять зарядку, проходять заняття з духовної тематики, грають в ігри та спілкуються. 

“Мені тут дуже подобається, ми можемо грати в ігри та багато купатися. Це круто”, – каже учасниця табору Настя.

Такими дітьми, організатор табору, Наталія Карабєшкіна займається вже 13 років. Підтримує її роботу фонд “Сила доброти” та християнська церква в Черкасах “Блага вість”. Окрім таборів, вона організовує зустрічі, навчання, підтримує матеріально. Раніше табір “Жнивка” Наталія проводила у себе на дачі. Цього року з підтримкою ГО Рух Реформації вдалося домовитися з благодійною організацією ГО “Зірка надії”, яка надала територію для відпочинку. 

“Дуже цікаве місце. Тут є річка, де діти можуть купатися, раніше у нас такого не було. Діти задоволені”, – зазначає організатор табору Наталія Карабєшкіна. 

Християни під Черкасами облаштовують територію на Дніпрі, аби  проводити безкоштовні табори

 Голова правління ГО “Зірка надії” Андрій Лихачов підтримав ідею безкоштовного літнього табору для дітей. На його думку дітям сьогодні це потрібно.

“В наш час дітям, які потребують нашої підтримки, частіше за все,  немає де відпочити безкоштовно. Ми раді можливості допомогти  і плануємо надалі співпрацювати з благодійним фондом “Сила доброти” та церквою “Блага вість”, аби якомога більше дітей могли відпочити ”, – каже голова правління ГО “Зірка надії” Андрій Лихачов.

Табір розташований недалеко села Чапаєвка, просто на березі Дніпра. Та на території табору не вистачає облаштування. Зараз там немає будиночків, пляж заріс очеретом. Черкаська церква “Блага вість” взялася допомогти облаштувати територію. Поки що поставили туалет та душ. В планах розмістити тимчасові будиночки, розчистити пляж, підготувати все для гарного відпочинку. 

“В майбутньому ми хочемо продовжити співпрацю і заповнити територію табору дітьми. Ми відкриті для спільного служіння з іншими церквами, які теж тут захочуть провести табір та інші заходи”, – зазначив адміністратор церкви “Блага вість”,  співорганізатор табору “Жнивка” Олександр Пацьора.

 

Християни під Черкасами облаштовують територію на Дніпрі, аби  проводити безкоштовні табори

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *