“Бог побудив мене молитися, і мої знайомі вижили після удару ракети”, – християнка розповіла про силу молитви

Ольга Цимбаленко в себе на сторінці в фейсбук розповіла надихаючу історію про силумолитви. Ось, що вона пише:
“Моліться, і ще кажу, моліться. За день до трагедії в Одесі, Господь побудив мене молится за родину наших знайомих. Я знала, що вони поїхали з міста і не розуміла, чому така внутрішня потреба молитися за них, але помолилася. Моя молитва тривала меньше хвилини, просто про захист.
 
Наступного дня пролунав вибух в Одесі, недалеко від нашого будинку. В наших знайомих на першому поверсі був салон краси. Ракета влучила в будинок. І тут я дізнаюся, що наша знайома була в салоні в цей час. Салона не має, а вона і дівчата з нею живі.
 
В момент взриву перекриття почали падати і чудом не впали на перший поверх.
 
Я просто людина і хочу сказати, що якщо ви відчуваєте бажання молитися за людей, які вам приходять в серце (то, то є від Бога) моліться. Бог, навіть через молитву, яка триває меньше хвилини, може проявити Своє милосердя і зберегти життя людини.
Наш голос має значення. Наші молитви мають значення. Моліться, любі, моліться. Своїми словами, як можете. Але моліться і довіряйте Господу.
 
Я не знаю відповідей на всі питання, і моє серце крається від того, що вбито так багато наших неймовірних молодих людей, але для мене особисто, збереження життя моєї знайомої по молитві, то є велике чудо посеред цієї трагедії. Бог є!
А твій голос до небес має значення. Господь Автор життя.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *