Чому не варто звертатися до екстрасенсів — історії черкащан

Екстрасенсорикою Лариса почала займатися з благородною метою — допомагати людям. Вона навіть просила у Бога дати їй такі здібності. В один момент справді зрозуміла, що відчуває хворі місця у людей.

«Я робила певні паси руками, витягувала хворобу у людини, і накачувала енергією”, — розповідає, черкащанка,  колишній екстрасенс  Лариса.

Людям начеб допомагало, а в сім’ї жінки навпаки — ставало гірше. У родини з’явилися борги, а у доньки фобія — вона боялася диявола. А Лариса бачила в будинку темних істот:

«Одного разу я була вдома сама і лежала з увімкненим світлом. Тоді я вже боялася залишатися вдома сама. Я побачила чорну руку, яка просунулася з-за дверей і я почула голос: “Вимкни світло”. Я встала, як під гіпнозом і вимкнула світло, а відкрила очі вже вранці. Що відбувалося вночі я просто не знаю”

Про те, що  гадання, екстрасенсорика та схожі практики  — це спілкування з нечистими силами, підтверджують і священники. Хто б ви не були: екстрасенс чи клієнт — контакт з такими силами може призвести до страшних наслідків.

Людина попадаючи під диявольський вплив рано чи пізно впаде у відчай, в тому числі кінцевим наслідком таких дій може стати і суіцид”, — каже протоієрей Православної церкви України, Андрій Шпунт.

В історії з Ларисою так і сталося. У неї почалася депресія, вона не хотіла жити і захворіла фізично.

«Коли я почала звертатися до лікарів, які проходили до мене, як до цілителя, а серед них були завідувачі поліклініки, ніхто не міг допомогти. Вони не могли поставити діагноз і всі казали що я здорова людина, а мені ставало все гірше”

А інший бік екстрасенсорики — це шахрайство. Чимало представників цієї професії просто наживаються на біді клієнтів.

Звернутись до екстрасенса Вікторії порадили подруги. Після пологів у жінки сильно боліла спина, а лікар порадив набрати вагу. Жінку це не влаштувало.

“Вона мені казала — не хвилюйся, я тобі допоможу, ти гарно себе будеш почувати, ліки пити не обов’язково. Можна попити водички, травку. До мене будеш приходити і тобі з кожним разом буде краще, краще і краще”,
розповідає Вікторія Чепурна.

Жінці хотілося вірити екстрасенсу.  На так зване лікування у Вікторії йшли чималі кошти, а краще не ставало. щоб викликати довіру, так звані цілителі використовують відомі психологічні практики.

«У  психологів є така штука, як підлаштування, тобто фактично темп розмови, голосність, буду не весь час дивитися в очі. Зосереджуюсь на трикутнику очі — губи. Клієнт сприймає ніби я слухаю його уважно. Обов’язково має бути якийсь антураж, кольори, світло, що нагадує утаємниченість чи шар, чи свічки. Ці символи дають знак, що людина знає щось більше чим ми”, — відзначає кандидат психологічних наук Наталія Шавровська.

В якийсь момент Вікторія зрозуміла, що екстрасенс їй не допомагає, тому вона відмовилася від візитів до неї. Спина страшенно боліла, жінка не могла нагинатися і брати на руки власних дітей. Позитивні зміни настали з її увіруванням у Бога.

«Я прийшла до Бога і спина перестала боліти. Настрій покращився, бо після цього я змогла дуже довго займатися своїми дітьми”,  — каже Вікторія.

Невідомо, чим би закінчилася історія Лариси, адже жінка вже думала, що скоро помре. Вихід знайшла у молитві до Бога. Після навернення до Христа, вона відмовилася від окультних практик, перестала бачити й боятися демонів. А ще сім”я позбавилася боргів і почала відвідувати церкву.

Екстрасенсорика — це не просто захоплення. Звертаючись до так званих цілителів, людина ніколи не знає, на що натрапить. На людей, підвладних темним силам, або шахраїв.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: