Догоджайте Богу, а не людям

Лідія Іванівна

Сьогодні своїми роздумами над цікавою християнською темою ділиться Лідія Нестеренко. Жінка активна християнка і член церкви в селі Думанці. У своїй церкві Лідія несе особливе служіння – вивчає Слово Боже з дітками англійською мовою, а також займається домашньою сестринською групою.

«…І сварились на нього багато хто, щоб мовчав, а він іще більше кричав: Сину Давидів, – змилуйся надо мною.»

(Мтв. 10:46-48)

Сатана завжди знайде когось під рукою, хто б вам сказав, чому не варто очікувати результат ваших молитов.  Для    більшості людей більш прийнятно стояти в натовпі і нічого не робити, щоб не привертати до себе та своєї сім’ї увагу    інших. Особливо, якщо ця участь не принесе якоїсь суттєвої вигоди для них. Вони прикладуть усі зусилля, щоб і вас переконати в цьому.

Якби чоловік з вищезгаданого тексту слухався порад натовпу, тобто, інших людей, він би не отримав зцілення. «…не маєте, бо не прохаєте.» (Як. 4:2)

Цей сліпий чоловік є гарним прикладом для нас віри в дії. Він не був пасивним у своєму підході до отримання зцілення. Він сміливо кричав до Ісуса, прохаючи про милість. А коли люди з натовпу почали насміхатися з нього і навіть вимагали замовкнути, то чоловік почав кричати ще голосніше, прохаючи те, що для нього було найважливіше.  Більшість людей вірять, що Бог може зробити чудо в їхньому житті. Але дуже малий відсоток тих, хто з вдячністю приймає це чудо до того, як воно стане видимим у їхньому житті. Зазвичай, люди переймаються тим, що подумають про них інші. Цей же чоловік звертав увагу тільки на Ісуса. Думка інших людей його не цікавила і тому він одержав зцілення.

Невід’ємною частиною нашої віри є шукання Бога від усього нашого серця. Якщо ми хвилюємося про те, що думають інші люди, шукаючи у них схвалення, ми не зможемо зробити крок віри в тому, за що нас можуть критикувати. Не можна догодити Богу і, одночасно, людям. Сатана хоче викрасти Слово Боже з нашого серця, допускаючи переслідування зі сторони інших людей, – ми ж, остерігаючись не схвалення, втрачаємо нашу віру.

Щоб побачити, як спрацьовує віра у нашому житті, ми повинні разом з апостолом Павлом сказати «Бож Бог правдивий, а кожна людина неправдива.» (Рим. 3:4)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *