Звідки беруться педофіли, та як зупинити їх збільшення. Говорять черкащани

Ринок дитячої порнографії розростається під час пандемії стверджує священник РКЦ о. Фортунато Ді Ното, який понад 30 років бореться з сексуальним використанням дітей.

Педофілія — це сексуальні злочини щодо неповнолітніх. Лікарі твердять, що педофілія — це психічний розлад, який штовхає людину на злочинні дії. Звідки беруться педофіли? Для початку ми дізналися, що з цього приводу думають черкащани.

“Мабуть якісь проблеми в дитинстві, в сім’ї, в вихованні, і це спричинило до того, що людина стала педофілом, але в першу чергу — це хвороба”, — каже перехожий Вадим.

“В першу чергу це духовні проблеми, і я думаю, що це люди, які в дитинстві пережили якесь насилля, можливо їх не долюбили”, — стверджує Лариса.

“Я думаю, що коли людина поводить себе, не так як повинна, це може привезти до психологічної травми. Наприклад в дитинстві, якесь жорстоке поводження, або травма від дорослих, чи може інших людей”, — каже Віталій.

“Я майже 20 років працював в міліції в експертно — криміналістичній службі і серед порушників часто траплялися люди, які перенесли в дитинстві важкі фізичні травми, травми насильства і люди, які не можуть реалізувати себе”, — відзначає Олег.

Психологи підтверджують, що нахил до педофілії часто зумовлений проблемами у батьківській сім’ї. Відіграють роль і недоліки виховання, низький соціальний рівень життя і сімейне насилля.

Будь-які види насилля роблять дитину вразливою і травматичною, і це однозначно впливає на поведінку в дорослому віці”, — каже психолог Черкаської міської реабілітаційно-оздоровчої поліклініки “Астра” Наталя Мисан.

Психологи твердять, що запорукою гармонійного розвитку дитячої психіки є передбачуване життя у дружній родині, де мама й тато люблять одне одного. Навпаки, травматичний вплив має пережитий досвід насильства — фізичного або морального, коли дитину цькували, принижували, били, необґрунтовано карали чи, навпаки, був досвід байдужої вседозволеності. Ознаки неправильного виховання — коли дитина поводиться агресивно з викликом або, навпаки, замикається та не йде на контакт.

“Однозначно, треба ставитися до дитини, як дорослої як до рівної людини. З певною повагою, з певним розумінням”, — каже Наталя Мисан.

В Україні педофілів садять за ґрати вже після вчинення злочину. Ефективної терапії педофілії немає. Натомість вимагають ввести хімічну кастрацію. Петиція із такими вимогами набрала необхідну кількість голосів на сайті Верховної Ради України. Хімічна кастрація – це введення медичних препаратів в організм людини, які знижують статевий потяг на деякий час. Такий засіб пропонують застосовувати до осіб, які вчинили тяжкий статевий злочин проти дитини, або ж мають поставлений психіатрами діагноз – педофілія.

“Треба зрозуміти, що ця людина є хворою, і  це питання до громадськості, яким чином лікувати це, як можна підтримати ту людську частинку, яка в них залишається. Є частинка, яка хвора, а є та, в якій залишився здоровий глузд”, — каже Наталія Мисан.

Педофілія є маловивченим явищем. Та зрозуміло, що універсальною профілактикою є відповідальне батьківство і збалансований розвиток дитини в сім’ї.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: