Зеленський привітав українців із Великоднем: «Світло переможе пітьму, добро переможе зло, життя переможе смерть, а значить неодмінно переможе Україна!»

Президент України Володимир Зеленський із Софії Київської привітав християн східного обряду із Великоднем.

«Я перебуваю у великому місці. Великому Софійському соборі. В соборі, що закладено тисячу років тому, на полі священної битви, де військо Київської Русі-України розгромило печенігів. Сьогодні ми віримо в нову перемогу України. І всі ми впевнені, що нас не знищить жодна орда і жодна нечисть», – сказав президент, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, Україна просить у Бога лише одного – миру та процвітання.

«Ми долаємо важкі часи. І в цей день більшість із нас не в світлому одязі – і я зокрема. Але ми боремося за світлу ідею. На світлому боці», — зазначив президент.

Зеленський також зазначив, що «цього Великого дня ми всі віримо, що наш світанок скоро настане. (…) І Воскресіння Христове, яке символізує велику перемогу життя над смертю. (…) Нехай перемога життя буде символом не лише цього свята. Нехай життя виграє битву у смерті щодня».

«Велике свято дає нам велику надію та незламну віру в те, що світло переможе пітьму, добро переможе зло, життя переможе смерть, а значить неодмінно переможе Україна!», — підсумував президент.

«З вірою та впевненістю в це, я вітаю всіх вас зі святом Пасхи і Великоднем. Бережіть себе. Бережіть своїх близьких. Бережіть Україну! Христос воскрес! Воістину воскрес!», – завершив своє привітання президент України.

джерело: sobor.com.ua

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: