В Одесі відбулося прощання з Ганною Гайдаржі та її маленьким сином Тимофієм

В Одесі відбулося прощання з Ганною Гайдаржі та її маленьким сином Тимофієм, чиє життя обірвалося внаслідок трагічної події. Церемонія зібрала велику кількість людей, що свідчить про велику втрату для громади, а ракетний удар під час прощання лише підкреслив трагізм моменту.

В місті Одеса відбулася церемонія прощання з Ганною Гайдаржі та її чотиримісячним сином Тимофієм, які загинули під уламками будівлі.

Приміщення церковного залу виявився недостатнім для вміщення усіх, хто прагнув віддати останню шану померлим. У передньому ряду помічено вдівця Ганни, що тримав на руках їхню маленьку дочку.

Подруга Ганни поділилася спогадами:

“Вона була чудовою особистістю, її життя було наповнене добротою. Без її присутності світ здасться нам трохи гіршим, але втішає думка про майбутню зустріч з нею на небесах”.

В Одесі відбулося прощання з Ганною Гайдаржі та її маленьким сином Тимофієм В Одесі відбулося прощання з Ганною Гайдаржі та її маленьким сином Тимофієм В Одесі відбулося прощання з Ганною Гайдаржі та її маленьким сином ТимофіємВ Одесі відбулося прощання з Ганною Гайдаржі та її маленьким сином Тимофієм

джерело: slovoproslovo.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *