Християни організували концерт у БК в Думанцях

Нещодавно в селі Думанці відбувся невеликий концерт-євангелізація. У дійстві взяли участь і християни Думанецької церкви. Окрім того, музична черкаська школа «Септіма», а безпосередньо її учні, виступили на сцені. Добре знайомі і нові авторські пісні глядачі підтримували оплесками. Сподіваємося, це не останній концерт, завдяки якому люди можуть почути про Бога в пісні.

концерт в думанцях
християни провели концерт в думанцях і розповіли селянам про БОГА

Молодіжний лідер Кононенко Юрій, думанецький диякон Шльончак Ігор та активний християнин Ратушний Василь виконали кілька піень, у яких розповіли про любов Божу і про те, що він хоче прийняти до себе усіх людей. Обдарована від Бога янгольським голосом молода християнка Гомон Наталя виконала дві молодіжні пісні, у яких возвеличувала нашого Господа Ісуса Христа. А молода дівчина-музикант зі школи «Септіма» вразила усіх. Бо, незважаючи на свою тяжку хворобу (ДЦП), вона надзвичайно активна, життєрадісна й талановита!

концерт

А після концерту група співаків та віруючі глядачі поїхали в Думанецьку церкву  їсти смачний борщ та роздумовувати над Словом Божим.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *