Черкаські дороги ризикують залишитися без ям

Черкаські комунальники активно продовжують виконувати поточний ремонт доріг у місті. Цього разу ями ліквідували відразу на кількох вулицях: Університетській (між Благовісною та бульваром Шевченка),  різних ділянках Хрещатика, вул. Івана Франка та Пушкіна, –  повідомляє прес-служба Черкаської міської ради. Далі, за сприятливих погодних умов, обіцяють, продовжиться робота уздовж вулиць Максима Залізняка (колишня – Громова) та на вулиці Крилова.

Загалом же роботи з ямкового ремонту триватимуть згідно з переліком, який був нещодавно затверджений рішенням виконавчого комітету. Окрім того, вже відремонтовано пішохідну доріжку біля будівлі Будинку рад на вулиці Б. Вишневецького. Там, на ділянці біля переходу, зважаючи на численні звернення містян, уклали тротуарну плитку. Водночас, триває ремонт центральної алеї уздовж бульвару Шевченка.

черкаські дороги

Проте, така надзвичайна активність та працьовитість комунальників на дорогах стала несподіванкою дя черкащан. Містяни впевнені, що річ у новому мерові міста, проте думки різних людей кардинально різняться між собою.

Бик Вікторія:

–  Каталізатором, який підвищив працездатність комунальників став новий мер міста. Анатолій Бондаренко хоче лишити хорошу думку про себе зараз, щоб потім відпочивати і нічого не робити.

Свергунова Марина:

–  Мені здається, що все ж новий мер, якого ми обрали, почав виконувати свої обіцянки. Не впевнена, що так буде і надалі, але перший час усі чесні і відкриті. Тож поки пан Анатолій не зіпсувався владою та грошима, я радію, що і на моїй вулиці свято – рівні дороги!

Поліщук Ксенія:

–  Тарифи збільшуються, продукти дорожчають, а людям щодня потрібно їсти і щомісяця оплачувати світло та воду. Думаю, робота просувається, бо потрібні гроші. В першу чергу, це потрібно комунальникам, щоб прогодувати родину, тому вони й працюють втричі більше й активніше. Адже зарплати не підвищують, тож для того щоб більше заробити треба більше працювати.

Тож, як виявилося, не лише позитивні думки викликала у черкащан робота комунальників у боротьбі з ямами на дорогах. Проте, варто відкинути увесь негатив і радіти хоча б тому, що дороги на більшості вулиць тепер рівненькі в з новою розміткою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *