Християни України будут молитися за дітей-сиріт, які потребують усиновлення

getImageCA6KKGJI

10 листопада 2013 відбудеться третій «Всеукраїнський День молитви за сиріт». У цей день християни України будуть просити Бога, щоб Він врятував усіх дітей- сиріт, захистив і благословив їх щасливим майбутнім.
З цього приводу президент Альянсу «Україна без сиріт» Роман Корнійко звернувся до християн України із закликом приєднатися до цієї молитви особисто, долучитися до неї всією сім’єю, а також запросити своїх друзів і знайомих.
«Майже щодня мені доводиться стикатися з проблемами дітей-сиріт. Їх страждання наповнюють серце великим болем. З якою заздрістю вони дивляться на дітей, що живуть в люблячих сім’ях. Як вони мріють про тата і маму, щоночі бачать сни про щасливу родину . Ці знедолені діти готові віддати все, аби відчути тепло родинного затишку. Адже жоден інтернат чи дитячий будинок, навіть ті , які обладнані найсучаснішою технікою, меблями або іграшками, ніколи не замінять дитині дбайливих батьків.
Сьогодні 24000 українських дітей- сиріт потребують усиновлення, а близько 40 тисяч дітей виховуються в інтернатах, не маючи офіційного статусу і залишаючись сиротами при живих батьках. І ще сотні тисяч дітей страждають від жорстокого поводження та насильства. Іноді навіть починає здаватися, що проблема сирітства в нашій країні дуже велика і нерозв’язна . Але саме віра і Божі обітниці допомагають долати відчай. І коли я бачу щасливі очі дитини, життя якої змінилося на краще, коли вона знайшла нову люблячу сім’ю, я розумію, що це тішиться сам Господь», – йдеться у зверненні президента Альянсу «Україна без сиріт» Романа Корнійко .
Детальну інформацію і різні матеріали , які допоможуть у проведенні Дня молитви , можна отримати на сайті http://www.densyrot.org.ua або звернувшись за тел. (093) 494 04 03

 

http://www.bible.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *