Черкащани більше не будуть дивитися рекламу на УТ -1

Телевизор

Черкащани більше не будуть дивитися рекламу на УТ -1

Починаючи з 8 листопада Концерн радіомовлення, радіозв’язку і телебачення

(КРРТ ) припиняє трансляцію програм НТКУ («Перший Національний») поза державним замовленням, перш за все, мова йде про припинення показу реклами, передає “Нова Доба”.

– Нам повідомили про те, що 8 листопада 2013 року в 00.00 ми повинні відключати всі програми Національної телекомпанії України, що йдуть в ефір поза державним замовленням, – говорить начальник технічного відділу Черкаської філії Концерну радіомовлення , радіозв’язку та телебачення Леонід Марченко. – Простіше кажучи, будуть відключені рекламні блоки.

Причина такої турботи про глядачів каналу, які терпіти не можуть рекламу, стала зрозумілою після звернення до офіційного сайту відомства. Припинення трансляції програм НТКУ («Перший Національний») поза державним замовленням відбудеться на виконання вимог Держфінінспекції України щодо усунення порушень вимог чинного законодавства України, зокрема Господарського кодексу України, Закону України «Про телекомунікації» , оскільки НТКУ скасувала процедуру закупівлі телекомунікаційних послуг Концерну радіомовлення , радіозв’язку та телебачення поза державного замовлення. Відновлення показу відключених програм буде можливим тільки після врегулювання взаємовідносин між КРРТ і НТКУ.
В принципі, позиція людей, які не люблять рекламу, цілком зрозуміла: на найцікавішому місці якогось фільму або передачі раптом … повідомлення про набридлі вже шампуні від лупи або пральну машинку-автомат, якій без засобу від корозії «Calgon» ну ніяк не обійтися.
А давайте-но розглянемо питання про шкоду реклами з християнської точки зору.
Засоби маркетингу та реклами часто використовуються для досягнення єдиної мети – максимізації прибутку, даючи можливість маніпулювати людьми , використовуючи їхні слабкості і пристрасті, адже для того, щоб продавати якомога більше, потрібно спочатку викликати у споживачів звикання і довіру до продукту , щоб споживач не уявляв собі життя без цього продукту, щоб він жадав придбати його. Продуктом може виступати все що завгодно: смажена картопля, побутова техніка, поп -зірка , політик і т.д.  – неважливо, кому і що пропонувати, головне, щоб це було вигідно. Навколо людей фактично створюється світ ілюзій , зі своїми орієнтирами та ідеалами. Грубо кажучи , потенційного покупця змушують вірити в те, що вигідно зацікавленим особам. Це веде до некорисних змін у суспільстві.
Цар Давид в Біблії говорить такі слова: «Не покладу перед собою речі нікчемної». Але скільки ж непотрібних, порожніх речей пропонуються наївним людям у наш насичений інформацією час . І в результаті цього гроші витрачаються на безглузді покупки (без яких , в принципі , можна було жити і далі) і навіть кредити. А, як відомо, з боргової ями важко вибратися.
Тому це навіть в якійсь мірі і непогано, що Черкащани хоча б на одному каналі, хоча б на якийсь час позбудуться від настирливих реклам і спокійно, без нервування додивляться фільм, який сподобався.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *