Воля Божа: цікаві визначення від Джона Пайпера

Божа Воля – це часто закрите питання для багатьох християн. Ще Частіше люди просто не розуміють Волі Господньої для свого життя І, певне, тому грішать и живуть не ті життя, Пожалуйста заповідав Творець. Пропонуємо до Вашої уваги визначення Волі Божої від Джона Пайпера.

QT4FuvwxOZY

Перше визначення Волі Божої – це Боже суверенне управління усім, что відбувається. Ми назіваємо ее Божою «суверенної волею» або ЙОГО «волею як встановлення». Ее Неможливо порушіті. Вона всегда здійсніться. «З Волі Своєї ВІН Діє як среди небесного війська та мешканців землі; и немає Нікого, хто спротівівся б ЙОГО руці та й сказав би Йому: “Що Ти робиш?” »(Дан. 4:35). 

Інше визначення «Божої волі» в Біблії можна назвати «воля як веління». Ця воля полягає в тому, что саме Бог велить нам робити. Ми виконуємо Божу волю в незалежності від того, чи віримо ми в неї чи ні. Волею як велінням ми можемо знехтувати. Наприклад, Ісус сказав: «Не всякий, хто каже до Мене:” Господи, Господи! “, Увійде в Царство Небесне, але виконуючий волю Отця Мого Небесного» (Мф. 7:21). Згідно зі словами Ісуса не всі виконують волю ЙОГО Отця. «Не всякий увійде в Царство Небесне». Чому? Тому що НЕ всі виконують волю Божу.

Варто і нам з вами переглянути своє житті і задуматися над тим, чи живемо ми згідно Божої волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *