Засідання Ради Союзу ЄХБ

16 лютого, завершилося дводенне засідання Ради Союзу. повідомляє Ольга Соловйова. У канцелярії братства в Ірпені зібралися відповідальні служителі для обговорення та аналізу служіння церков ЄХБ. Також служителі планували спільні загальноцерковні заходи на 2017 рік.

Засідання Ради Союзу ЄХБ

Під час засідання особлива увага приділялася заходам, присвяченим ювілею Реформації, йшлося про роботу обласних організаційних комітетів і проведення конгресів в обласних об’єднаннях.

Тривалу турботу викликає ситуація на Сході України, і тому обговорювався пошук шляхів тіснішої взаємодії та допомоги церквам на Донбасі.

Засідання Ради Союзу ЄХБ

На засіданні Ради було внесено до цьогорічних планів конференції для обласних служителів і молодих пасторів з дружинами. Також передбачене проведення семінарів та зустрічей для пасторів молодих і сільських церков. Поруч із цим планується навчання служителів за програмами Міжнародного інституту –TCMI, який готує християнських лідерів до служіння за допомогою вищої освіти.

Також був відведений час на обговорення щодо cлужіння зовнішньої та внутрішньої місії, медичної асоціації, а також проведення Дня молитви за вдів у церквах ВСЦ ЄХБ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *