15 місць з Біблії про спокій в час тривог

Перегляд новин сьогодення багато кого залишає з тривогою, невизначеністю та страхом.

У цей непростий час людям потрібна підтримка і джерело спокою. Пропонуємо звернутися до Біблії, яка має в собі безліч місць, які допомагають здобути спокій і мир. Ми віримо, що Бог усе контролює і ніколи не залишить Своїх дітей.

 1. Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! (Від Матвія 11:28)
 2. Так говорить Господь: На дорогах спиніться та гляньте, і спитайте про давні стежки, де то добра дорога, то нею ідіть, і знайдете мир для своєї душі! (Єремії 6:16)
 3. Непохитно надіюсь на Господа, і Він прихилився до мене, і благання моє Він почув. (Псалми 40:1)
 4. Думку, оперту на Тебе, збережеш Ти у повнім спокої, бо на Тебе надію вона покладає. (Ісаї 26:3)
 5. І буде роботою істини мир, а працею правди спокійність й безпека навіки. (Ісаї 32:17)
 6. а ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять, крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (Ісаї 40:31)
 7. Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію. (Єремії 29:11)
 8. Господь добрий для тих, хто надію на Нього кладе, для душі, що шукає Його!Добре, коли людина в мовчанні надію кладе на спасіння Господнє. (Плач Єремії 3:25, 26)
 9. Покладіть на Нього всю вашу журбу, бо Він опікується вами! (1 Петра 5:7)
 10. Мир залишаю вам, мир Мій даю вам; не так, як світ дає, Я даю вам. Хай не тривожиться серце ваше і не лякається!. (Євангеліє Іван 14:27)
 11. Погляньте на птахів небесних, що не сіють, не жнуть, не збирають у клуні, і Отець ваш Небесний їх годує. Ви не багато кращі за них? (Євангеліє від Матвія 6:26)
 12. Якщо я піду хоча б навіть долиною смертної темряви, то не буду боятися злого, бо Ти при мені, Твій жезл і Твій посох – вони заспокоюють мене. (Псалтир 22: 4)
 13. Кличуть праведні, і Господь чує, і з усіх утисків їхніх позбавляє їх. Близький Господь до скорботних серцем, і смиренних духом Він спасає. Багато лихого для праведного, та його визволяє його Господь. (Псалтир 33: 18-20)
 14. Господь – моє світло й спасіння моє, кого буду боятись? Господь – то твердиня мого життя, кого буду лякатись? (Псалтир 26:1)
 15. Отже, не журіться про завтрашній день, бо завтра само буде дбати про своє: досить для кожного дня своєї турботи. (Євангеліє від Матвія 6:34)

джерело: sobor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *