15 Віршів зі Святого Писання про мир і душевний спокій

У Біблії слова «спокій» і «мир» використовуються по-різному. Іноді вони стосуються дружби між Богом і людиною. Цей мир між святим Богом і грішним людством був досягнутий через жертовну смерть Христа, «і щоб Ним поєднати з Собою все, примиривши кров’ю хреста Його, через Нього, чи то земне, чи то небесне» (Колосянам 1:20)
Лише тоді, коли, «виправдавшись вірою, маємо мир з Богом через нашого Господа Ісуса Христа» (Римлянам 5:1) ми можемо відчути справжній душевний спокій, що є плодом Святого Духа – інакше кажучи, Його плодом, виявленим у нас (Галатам 5:22-23).
Мир відчувається через молитву. Спокій розуму й серця здобувається через усвідомлення того, що премудрий та люблячий Отець має мету в наших випробуваннях. «І знаємо, що тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре» (Римлянам 8:28).
Зі страждань, які ми переживаємо, Бог може принести в наше життя безліч хороших речей, включаючи мир. Навіть Господнє покарання приносить «мирний плід праведності» в наше життя (Євреям 12:11)
15 Віршів зі Святого Писання про мир і душевний спокій

 1. Іван 14:27 – «Зоставляю вам мир, мир Свій вам даю! Я даю вам не так, як дає світ. Серце ваше нехай не тривожиться, ані не лякається!».
 2. Псалом 29:11 – «Господь дає силу Своєму народу, Господь благословляє Свій народ миром».
 3. Філіппійців 4:7 – «І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі».
 4. Іван 16:33 – «Це Я вам розповів, щоб мали ви мир у Мені. Страждання зазнаєте в світі, але будьте відважні: Я світ переміг!».
 5. Псалом 119:165 – «Великий мир у тих, хто любить Закон Твій, ніщо не може спокусити їх».
 6. Римлянам 15:13 – «Бог же надії нехай вас наповнить усякою радістю й миром у вірі, щоб ви збагатились надією, силою Духа Святого!».
 7. 1 Коринтян 14:33 – «Бо Бог не є Богом безладу, але миру. Як по всіх Церквах у святих».
  15 Віршів зі Святого Писання про мир і душевний спокій
 8. Ісая 26:3 – «Думку, оперту на Тебе, збережеш Ти у повнім спокої, бо на Тебе надію вона покладає».
 9. Числа 6:26 – «Нехай Господь зверне на тебе лице Своє, і хай дасть тобі мир!».
 10. 2 Коринтян 13:11 – «А накінець, браття, радійте, удосконалюйтесь, тіштеся, будьте однодумні, майте мир, і Бог любови та миру буде з вами!».
 11. Колосян 3:15 – «І нехай мир Божий панує у ваших серцях, до якого й були ви покликані в одному тілі. І вдячними будьте!».
 12. Римлянам 8:6 – «Бо думка тілесна то смерть, а думка духовна життя та мир».
 13. Ісая 32:17 – «І буде роботою істини мир, а працею правди спокійність й безпека навіки».
 14. Приповісті 16:7 – «Як дороги людини Господь уподобає, то й її ворогів Він замирює з нею».
 15. Левіт 26:6 – «І дам мир у Краю, і ви будете лежати, і ніхто не вчинить, щоб ви тремтіли, бо злу звірину винищу з землі, а меч не перейде через Край ваш».

15 Віршів зі Святого Писання про мир і душевний спокій
Ті, хто намагається знайти спокій у світських заняттях, виявлять, що, на жаль, їх ошукали. Проте християнам душевний спокій доступний через глибоке пізнання та цілковиту довіру Богові, Який, «згідно зі Своїм багатством … задовольнить усяку вашу потребу – у славі, в Ісусі Христі» (Филип’янам 4:19).
Щоб завжди жити з миром у серці, почнімо робити невеличкі кроки у цьому напрямку і дозвольмо Богові щодня вести нас, скеровуючи до Свого досконалого миру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *