13 віршів з Біблії про справедливість дій

У сучасному світі, де інформація є легкодоступною, а такі глобальні проблеми, як бідність, нерівність і деградація навколишнього середовища, зберігаються, легко стати приголомшеним і відчути себе безсилим. Однак, як люди, ми зобов’язані діяти справедливо та робити все можливе, щоб допомагати іншим і робити світ кращим. Бездіяльність або відмова діяти справедливо можуть бути такими ж шкідливими, як і активна участь у шкідливих діях
Ми знаємо, що Бог виступає за справедливість. Що Він проти несправедливості, навіть у найпростіших речах. Справедливість є основою Його престолу (Псалом 89:15). У людському серці несправедливість є ознакою необ’єктивності, засудження та відсутності любові. (Євреям 13:16) – «Не забувайте ж і про доброчинність та спільність, бо жертви такі вгодні Богові». Несправедливість пронизує наше життя, оскільки ми несправедливо судимо та застосовуємо до себе й до оточення різні мірки. Коли ми прагнемо бути праведними за своїми власними людськими мірками, то незмінно забуваємо про Божий вимір: досконалість. Для Нього все, що нижче досконалості, є недостойним.
13 віршів з Біблії про справедливість дій

 1. Римлянам 14:23 – «А хто має сумнів, коли їсть, буде осуджений, бо не робить із віри, а що не від віри, те гріх».
 2. Івана 5:22 – «Бо Отець і не судить нікого, а ввесь суд віддав Синові».
 3. Євреям 13:16 – «Не забувайте ж і про доброчинність та спільність, бо жертви такі вгодні Богові».
 4. Галатам 6:10 – «Тож тому, поки маємо час, усім робімо добро, а найбільш одновірним!».
 5. Ісаї 1:16-17 – «Умийтесь, очистьте себе! Відкиньте зло ваших учинків із-перед очей Моїх, перестаньте чинити лихе! Навчіться чинити добро, правосуддя жадайте, карайте грабіжника, дайте суд сироті, за вдову заступайтесь!».
 6. Луки 6:35 – «Тож любіть своїх ворогів, робіть добро, позичайте, не ждучи нічого назад, і ваша за це нагорода великою буде, і синами Всевишнього станете ви, добрий бо Він до невдячних і злих!».
 7. Притчі 20:23 – «Двоякі гирі огидні для Господа, так само не до вподоби і оманлива вага».
  13 віршів з Біблії про справедливість дій
 8. Матвій 10:42 – «І хто напоїть, як учня, кого з малих цих бодай кухлем водиці холодної, поправді кажу вам, той не згубить нагороди своєї».
 9. Матвія 7:23 – «І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас… Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!».
 10. Матвій 7:24 – «Отож, кожен, хто слухає цих Моїх слів і виконує їх, подібний до чоловіка розумного, що свій дім збудував на камені».
 11. Матвій 23:23 – «Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що даєте десятину із м’яти, і ганусу й кмину, але найважливіше в Законі покинули: суд, милосердя та віру. Це треба робити, і того не кидати».
 12. Матвія 6:3-4 – «А як ти чиниш милостиню, хай не знатиме ліва рука твоя, що робить правиця твоя, щоб таємна була твоя милостиня, а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно».
 13. Якова 2:17 – «Так само й віра, коли діл не має, мертва в собі!».

13 віршів з Біблії про справедливість дій
Ісус є абсолютно справедливим – у Ньому немає несправедливості. Завдяки Своїй досконалості Він може забезпечити істинне правосуддя.
Лише тоді, коли ми перестанемо намагатися зробити себе праведними, ми зможемо довіритися Тому, Хто виправдовує нечестивих (Римлянам 4:5). Потім, будучи дітьми Божими, ми зможемо чітко побачити, як боротися з несправедливістю навколо нас, виявляючи милосердя (Міхея 6:8Якова 1:27).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *