18 Віршів з Біблії про смерть

«Не шукайте собі смерти вашим життям безпутнім і не накликайте погибелі на себе ділами рук ваших. Бо Бог не створив смерть, ані не радіє з погибелі живучих. Він бо створив усе на те, щоб існувало, і творіння світу — спасенні; нема в них жадної погубної їді і царства смерти на землі немає, бо справедливість — безсмертна. А безбожні ділами й словами смерть на себе накликають і, взявши собі її за приятельку, гинуть за неї; союз із нею заключають, тому вони варті, щоб належати до неї». –  (Муд 1, 12-16)
У Біблії читаємо, що смерть – це перехід, поступове умертвлення пристрастей, умертвлення тіла і народження до нового життя. На знак віри в Христове воскресіння людина покликана перейти в житті через різні етапи – випробування зі здоров’ям, страждання, старіння, смерть для нового життя, для злуки з Христом.
Життя на землі – перевірка, підготовка до майбутнього. Для вірних – це буде вічним життям у безпосередній присутності Бога. То як же ми можемо стати праведними й отримати це вічне життя? Є лише один шлях – через віру в Божого Сина, Ісуса Христа.
18 Віршів з Біблії про смерть

 1. Псалом 116:15 – «Дорогоцінна в очах Господа смерть Його вірних слуг».
 2. Євреям 9:27 – «І як людям призначено вмерти один раз, потім же суд».
 3. Ісая 57:1 – «Праведний умирає, і немає нікого, хто б узяв це до серця, і мужі побожні беруться зо світу, і немає такого, хто б те зрозумів, що від зла забирається праведний з світу!».
 4. Об’явлення 21:4 – «І Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерти. Ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося!».
 5. Римлянам 8:38-39 – «Бо я пересвідчився, що ні смерть, ні життя, ні Анголи, ні влади, ні теперішнє, ні майбутнє, ні сили, ні вишина, ні глибина, ані інше яке створіння не зможе відлучити нас від любови Божої, яка в Христі Ісусі, Господі нашім!».
 6. Івана 11:25-26 – «Промовив до неї Ісус: Я воскресення й життя. Хто вірує в Мене, хоч і вмре, буде жити. І кожен, хто живе та хто вірує в Мене, повіки не вмре. Чи ти віруєш в це?».
 7. Псалом 23:4 -«Коли я піду хоча б навіть долиною смертної темряви, то не буду боятися злого, бо Ти при мені,— Твоє жезло й Твій посох — вони мене втішать!».
 8. Іван 11:40 – «Ісус каже до неї: Чи тобі не казав Я, що як будеш ти вірувати, славу Божу побачиш?».
 9. Римлянам 14:8 – «Бо коли живемо для Господа живемо, і коли вмираємо для Господа вмираємо. І чи живемо, чи вмираємо ми Господні!».
  18 Віршів з Біблії про смерть
 10. 1 До солунян 4:13 – «Не хочу ж я, браття, щоб не відали ви про покійних, щоб ви не сумували, як і інші, що надії не мають».
 11. Іван 14:2 – «Багато осель у домі Мого Отця; а коли б то не так, то сказав би Я вам, що йду приготувати місце для вас?».
 12. Матвія 10:28 – «І не лякайтеся тих, хто тіло вбиває, а душі вбити не може, але бійтеся більше того, хто може й душу, і тіло вам занапастити в геєнні».
 13. Об’явлення 14:13 – «І почув я голос із неба, що до мене казав: Напиши: Блаженні ті мертві, хто з цього часу вмирає в Господі! Так, каже Дух, вони від праць своїх заспокояться, бо їхні діла йдуть за ними слідом».
 14. Євреям 2:14 – «А що діти стали спільниками тіла та крови, то й Він став учасником їхнім, щоб смертю знищити того, хто має владу смерти, цебто диявола».
 15. Мудрости 2:23-24 – «Бог же створив безсмертною людину і вчинив її за образом власної природи. А через заздрість диявола смерть увійшла у світ, скуштують її ті, що йому належать».
 16. Єзекіїль 18:23 – «Чи Я маю вподобання в смерті несправедливого? Говорить Господь Бог, чи ж не в тому, щоб він повернувся з доріг своїх та й жив?».
 17. Филип’ян 1:21-23 – «Бо для мене життя то Христос, а смерть то надбання. А коли життя в тілі то для мене плід діла, то не знаю, що вибрати. Тягнуть мене одне й друге, хоч я маю бажання померти та бути з Христом, бо це значно ліпше».
 18. 1Коринтян 15:22-26 – «Бо так, як в Адамі вмирають усі, так само в Христі всі оживуть, кожен у своєму порядку: первісток Христос, потім ті, що Христові, під час Його приходу. А потому кінець, коли Він передасть царство Богові й Отцеві, коли Він зруйнує всякий уряд, і владу всяку та силу. Бо належить Йому царювати, аж доки Він не покладе всіх Своїх ворогів під ногами Своїми! Як ворог останній смерть знищиться».

18 Віршів з Біблії про смерть
Святе Письмо говорить, що ми можемо померти насправді лише за однієї умови: якщо оберемо те, що до смерті призводить, тобто — гріх.
У нас не буде можливості розкаятися в наших гріхах після смерті, оскільки після зустрічі з Богом віч-на-віч у нас не залишиться вибору, як тільки повірити в Нього. Проте Він хоче, щоб ми просто зараз прийшли до Нього у вірі та любові. Якщо ми приймемо смерть Ісуса Христа як плату за наше гріховне повстання проти Бога, то нам гарантоване не тільки повноцінне життя на землі, але й нескінченне життя в присутності Христа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *