13 віршів з Біблії про гріх ненависті

Ненависть – це отрута, що руйнує нас зсередини, викликає гіркоту, яка поїдає наші серця й розуми.
З біблійної точки зору існують позитивні та негативні аспекти ненависті. Можна ненавидіти те, що ненавидить Бог. Дійсно, це переконливий доказ належних стосунків із Ним. «Хто Господа любить, – ненавидьте зло!» (Псалом 96:10).
Однак ненависть, спрямована на інших людей, безумовно, є негативною.
Убивство безперечно засуджується, але ненависть є «сердечним» гріхом і будь-яка думка чи дія, сповнена ненависті, – це такий же акт убивства для Бога, і він вимагає справедливого покарання, якщо не в цьому житті, то на суді.

13 віршів з Біблії про гріх ненависті

 1. 1 Івана 4:20 – «Як хто скаже: Я Бога люблю, та ненавидить брата свого, той неправдомовець. Бо хто не любить брата свого, якого бачить, як може він Бога любити, Якого не бачить?».
 2. Матвій 5:22 – «А Я вам кажу, що кожен, хто гнівається на брата свого, підпадає вже судові. А хто скаже на брата свого: рака, підпадає верховному судові, а хто скаже дурний, підпадає геєнні огненній».
 3. 1 Івана 3:15 – «Кожен, хто ненавидить брата свого, той душогуб. А ви знаєте, що жоден душогуб не має вічного життя, що в нім перебувало б».
 4. Римлянам 12:9-10 – «Любов нехай буде нелицемірна, ненавидьте зло та туліться до доброго! Любіть один одного братньою любов’ю, випереджайте один одного пошаною!».
 5. 1 Івана 4:7 – «Улюблені, любім один одного, бо від Бога любов, і кожен, хто любить, родився від Бога та відає Бога!».
 6. Левіт 19:17 – «Не будеш ненавидіти брата свого в серці своєму. Конче вияви неправду свого ближнього, і не понесеш гріха за нього».
 7. Приповісті 10:12 – «Ненависть побуджує сварки, а любов покриває всі вини».
  13 віршів з Біблії про гріх ненависті
 8. Ефесянам 4:31-32 – «Усяке подратування, і гнів, і лютість, і крик, і лайка нехай буде взято від вас разом із усякою злобою. А ви один до одного будьте ласкаві, милостиві, прощаючи один одному, як і Бог через Христа вам простив!».
 9. 1 Івана 2:9 – «Хто говорить, що він пробуває у світлі, та ненавидить брата свого, той у темряві досі».
 10. Якова 1:26 – «Коли ж хто гадає, що він побожний, і свого язика не вгамовує, та своє серце обманює, марна побожність того!».
 11. Матвій 5:43-44 – «Ви чули, що сказано: люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога. А Я вам кажу: любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує».
 12. Приповісті 24:29 – «Не кажи: як зробив він мені, так зроблю я йому, верну людині за чином її!».
 13. Приповісті 25:21-22 – «Якщо голодує твій ворог нагодуй його хлібом, а як спрагнений він водою напій ти його, бо цим пригортаєш ти жар на його голову, і Господь надолужить тобі!».

13 віршів з Біблії про гріх ненависті

Давайте ж будемо незмінно дотримуватися Господніх порад і не тримати зла ні на кого, яким би незначним це не видавалося, – тоді та Бог буде вірний у прощенні, як Він і обіцяв (1 Івана 1:9, 2:1).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *