32,3% українців покладають надію на Бога щодо майбутнього — опитування

Національне благополуччя є важливим для 32,5% українців, щодо майбутнього 32,3% респондентів відповіли: “Я покладаюся на Бога — на все Його воля». Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром Разумкова

Опитування виявило, що, відповідаючи на запитання “Чиє благополуччя для вас найважливіше?”, 50,2% українців визначили благополуччя своєї родини як найважливіше. Водночас 32,5% вказали на благополуччя країни як на другорядний пріоритет. Власне благополуччя та благополуччя друзів і близьких виявилися важливими для 8,8% та 2,6% респондентів відповідно.

32,3% українців покладають надію на Бога щодо майбутнього — опитування

“Країна, що наражається на очевидний ризик знищення, не сприймається як щось умоглядне та окреме від особистого — йдеться про ареал існування. Улюблений, вподобаний — свій”, — коментує результати психологиня, директорка громадської організації “Форпост” Олена Подолян.

Опитування також показало, що для подолання невпевненості в майбутньому, 32,3% респондентів вказали на свою віру: “Я покладаюся на Бога — на все Його воля”. Більшість респондентів (62%) вказали, що їх найбільше підбадьорює “спілкування з рідними та близькими”.

Опитування показало, що попри тривалу війну і постійний стрес, українці продовжують вважати національне благополуччя важливим. Водночас для багатьох українців віра та спілкування з близькими допомагають зміцнити дух та подолати невпевненість.

джерело: https://sobor.com.ua/news/nadiya-3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *