15 віршів з Біблії про вагомість молитви

Навіщо молитися? Навіщо молитись, якщо Бог управляє абсолютно всім? Навіщо молитись, якщо Бог і так знає, що ми збираємося просити, ще до того, як ми попросимо про це?

Молитва – це форма служіння Богу (Луки 2:36-38). Ми молимося тому, що Бог вказує нам молитися (Филип’янам 4:6-7)
Бог бажає, щоб ми молилися. Він дав молитву як засіб, за допомогою якого ми можемо насолоджуватися спілкуванням із Ним (Об’явлення 3:20), визнавати свої гріхи (1 Івана 1:9), просити про задоволення своїх потреб (Псалом 50:15) та узгоджувати наші бажання з Його бажаннями (Єремії 29:11-12; Луки 22:42).

Бог – святий, і бажає, щоб і ми були святими (Левіти 22:32; 1 Петра 1:16). Коли Він бачить, що ми прагнемо цієї святості, то з радістю відповідає на наші молитви так, аби продовжити наше духовне зростання. Секрет молитви полягає у Христі, тому все, про що ми просимо, має відповідати Його бажанням (Псалом 37:4). Лише тоді ми можемо бути впевнені, що Бог почує наші молитви з метою відповісти на них.
15 віршів з Біблії про вагомість молитви

 1. Марка 11:24 – «Через це говорю вам: Усе, чого ви в молитві попросите, вірте, що одержите, і сповниться вам».
 2. Матвій 6:7 – «А як молитеся, не проказуйте зайвого, як ті погани, бо думають, ніби вони будуть вислухані за своє велемовство».
 3. Филип’ян 4:6 – «Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою».
 4. 1 Івана 5:14 – «І оце та відвага, що ми маємо до Нього, що коли чого просимо згідно волі Його, то Він слухає нас».
 5. Приповісті 15:29 – «Далекий Господь від безбожних, але справедливих молитву Він чує».
 6. Матвій 6:6 – «А ти, коли молишся, увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, і помолися Отцеві своєму, що в таїні; а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно».
 7. 2 Хронік 7:14 – «І впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!».
 8. Якова 5:13 – «Чи страждає хто з вас? Нехай молиться! Чи тішиться хтось? Хай співає псалми!».
  15 віршів з Біблії про вагомість молитви
 9. Римлянам 8:26 – «Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями».
 10. 1 Тимофію 2:1 – «Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей».
 11. Іван 15:7 – «Коли ж у Мені перебувати ви будете, а слова Мої позостануться в вас, то просіть, чого хочете, і станеться вам!».
 12. Матвій 26:41 – «Пильнуйте й моліться, щоб не впасти на спробу, бадьорий бо дух, але немічне тіло».
 13. Луки 6:27-28 – «А вам, хто слухає, Я кажу: Любіть своїх ворогів, добро робіть тим, хто ненавидить вас. Благословляйте тих, хто вас проклинає, і моліться за тих, хто кривду вам чинить».
 14. 1 До солунян 5:16-18 – «Завжди радійте! Безперестанку моліться! Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі».
 15. Матвій 5:44 – «Завжди радійте! Безперестанку моліться! Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі».

 

15 віршів з Біблії про вагомість молитви

Сила молитви не залежить від нас – це не особливі слова, вимовлені нами, і не особливий спосіб, в який ми молимося, ані частота, з якою вимовляємо ті чи інші слова. Сила молитви не основується на тому, в який бік світу обернене наше обличчя та в якому положенні перебуває наше тіло. Сила молитви не залежить від використання предметів чи ікон, свічок чи чоток. Сила молитви походить від Всемогутнього Бога, Який чує наші молитви та відповідає на них.
Брак молитви демонструє брак віри та довіри Божому Слову. Ми молимося, аби продемонструвати нашу віру в Бога і в те, що Він виконає обітниці, дані в Його Слові, а також благословить наше життя більше, ніж ми можемо просити чи сподіватися (Ефесянам 3:20).
Нехай Бог прославить Своє ім’я у нашому житті, коли ми будемо дедалі частіше схилятися перед Ним у молитві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *