Валерій Антонюк – до Дня Незалежності

Без Бога, без впокорення перед Його Словом у нас нема перспективи…Валерій Антонюк – до Дня НезалежностіДата створення держави Україна у її сучасному контексті для нас, українців, є беззаперечно особливою подією. Зокрема для євангельських віруючих цих 26 років незалежності є часом гарних можливостей і свободи. Свободи совісті і віросповідання, благовістя і соціального служіння своєму народові.

2017 рік є ювілейним роком Реформації. Незважаючи на серйозні суспільні виклики, Бог відкриває перед нами, християнами, перспективи для служіння нашим співвітчизникам. У свободі і незалежності країни ми отримали неабиякі можливості служити суспільству, проголошуючи Євангеліє.

Бог неодноразово виявляв Свою велику ласку до нас, непокірних і грішних, які часто руйнували Його цінності, забували Його заповіді, не керувалися євангельськими принципами. Багатостраждальному народові, якого поневолювали і грабували, Він подарував свободу і державність.

Валерій Антонюк – до Дня НезалежностіСвобода – це передусім можливість правильно обирати Боже, а не право жити, як заманеться. Сучасна людина прагне незалежності від людей і від Бога. Вимагає права грішити і легалізовувати гріх. Демонструвати і рекламувати ганебні збочення, видаючи їх за “європейські цінності”.

Плутаючи праведне з грішним, наш сучасник ніяк не втямить, що насправді йде проти Бога. І навіть забігання до церкви на кілька хвилин не допоможе.

Ми молимося за Україну. Важливо, щоб залежність від Бога стала щоденним життям українців. Тоді Господь благословить державу зайняти гідне місце і стати взірцем духовності в Європі. Він сказав: «…і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім`я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!» (2 Хр. 7:14).

Валерій Антонюк – до Дня НезалежностіСправжня незалежність від гріха і диявола настане тоді, коли кожен українець схилитися перед Богом. Це стане гарантом нашого успіху в особистому житті, наших родинах та країні, якій ми так щиро бажаємо процвітання.

Бажання досягнути процвітання залежить насамперед від прийняття суспільством Божих умов, які приводять до очікуваних результатів. Без Бога, без впокорення перед Його Словом у нас нема перспективи.

Голова ВСЦ ЄХБ – Валерій Антонюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *