Адвент. День 1: навчитися чекати з вірою

Уже за двадцять п’ять днів увесь світ святкуватиме славне народження Ісуса Христа – подію, яка дає надію кожній людині, незалежно від віку чи статі. Однак для того, щоб відчути повну радість Різдва, необхідно готувати своє серце, роздумуючи про чудесну історію народження Месії, Божий план і Його любов, явлену нам в Ісусі

Період Адвенту означає очікування і допомагає зосередитися на головній особі свята Різдва – Ісусі Христі.

ІА Світогляд розпочинає Адвент і запрошує приєднатися до плану читання Біблії. Нехай цей період стане особливим між вами і Богом.

Читання на сьогодні:

Від Луки 1:1-4-7

Якова 5:16

До Євреїв 10:35-39

День 1. Це Різдво!

Давайте відправимось у подорож до Вифлеєму, повільно роздумуючи і смакуючи різдвяну історію, знайдену в Біблії. Хронологія народження Ісуса почалась не у Вифлеємі і навіть не в Назареті… але бере свій початок від літньої пари, яка знала, як прожити гідне життя для Бога.

Біблія описує Єлизавету і Захарію у якнайкращий спосіб: “Вони обоє були праведними в очах Бога, бездоганно виконували усі заповіді і вимоги Господа.” (Луки 1:6)

Єлизавета і Захарія буди одружені уже багато років, однак досі не мали дітей. Душевний біль, мабуть, мучив цього священика та його дружину, але, як свідчить Біблія, вони продовжували бездоганно жити у кожному аспекті своїх стосунків з Господом.

Читайте також: Ми вже не уявляємо життя без малечі, – засновники патронатної сім’ї, де проживає 15 дітей (ВІДЕО)

Як ви реагуєте на розчарування? Чи використовуєте ви його як виправдання за надмірну поблажливість до себе або нарікання та скарги? Хоча Єлизавета і Захарія почувались спустошеними і мали розбиті надії, вони продовжували служити Богові усім серцем упродовж довгих років, що минали.

Біблія говорить, що молитва праведника має велику силу. (Якова 5:16) Коли ви живете праведним життям і молитесь, ваші молитви зроблять свою роботу. Біблія також говорить, що праведний живе вірою. (Євреїв 10:38) Єлизавета і Захарія продовжували жити, керуючись вірою, а не видимими обставинами.

Ім’я Єлизавета насправді означає “Бог є моєю клятвою”. Єлизавета вірила обіцянкам Бога довго, навіть тоді, коли інші уже б здалися від розчарування. Вона вірила, що Бог слухає її молитви, в той час як її подруги воркували над своїми дітьми, а потім, роками пізніше, заколисували своїх онуків.

Я сподіваюся, що перший урок, який ви вивчите з історії Різдва – це бути терплячими з Богом. Довіряйте Богові навіть тоді, коли ваші обставини складні. Продовжуйте жити праведним життям і в дні розчарувань. Моліться ревно і вірте, що Бог слухає ваші молитви. Продовжуйте зберігати в серці позитив, коли ви не отримуєте свій власний шлях.

Дозвольте чарівності Єлизавети нагадати вам, що справжні віруючі живуть, керуючись вірою, а не видимими обставинами.

джерело: sobor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *