Українські євангельські християни зазнають тортур, знищення церков на окупованих Росією територіях

Християни в Україні зіткнулися з тортурами, руйнуванням їхніх церков та іншими жахами від рук російських військ, за словами багатьох прихильників релігійної свободи, які закликали лідерів республіканців звернути увагу на їхнє становище.

У листі до спікера Палати представників Майка Джонсона доктор Річард Ленд, колишній президент Комісії з питань етики та релігійної свободи, приєднався до кількох захисників у проханні Джонсона пам’ятати про переслідуваних християн під час розгляду заходів щодо підтримки України.

Згідно з листом, російський уряд завдав шкоди християнам, катуючи їх і насильно усуваючи пасторів з їхніх посад. Вони додають, що російські солдати атакували відставних баптистських пасторів, які, на їхню думку, не є «проросійськими» і яких вони підозрюють у підтримці Заходу. Ленд, який також є виконавчим редактором The Christian Post, та інші захисники свободи віросповідання відзначили в листі, що в українському місті Мелітополь не залишилося жодної баптистської церкви.

«Ми прагнемо миру. Але більше того, ми прагнемо миру, заснованого на принципах справедливості», – йдеться у листі. «Наш Бог є абсолютно справедливим і автором досконалого миру».

«Ми цінуємо ваше лідерство, молимося за вашу мудрість і мужність, коли ви розглядаєте підтримку України», – йдеться в документі. Стівен Мур, який перебуває в Україні з початку війни для доставки допомоги, попередив, що поводження з християнами російських військ є загрозою, про яку не повідомляють.

Джерело: slovoproslovo.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *